Skocz do zawartości

[HOT!] Koszty firmy SEO!


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wspólnie z Arturem Strzeleckim z SilesiaSEM stworzyliśmy całkowicie anonimową ankietę dot. kosztów prowadzenia firmy SEO. Zainteresowane osoby, które prowadzą firmy świadczące usługi seo prosimy o wypełnienie ankiety.

Gdy zbierzemy dane, postaram się napisać na łamach SilesiaSEM ciekawy artykuł dotyczący właśnie kosztów, który będzie niejako kontynuacją mojego artykułu dotyczącego zarobków pozycjonerów ;)

Z tego co się orientuję nie ma jeszcze takiego zestawienia w Polsce zatem wyniki mogą być ciekawe :)

PS. Ja już wypełniłem! :)

Zapraszam : https://docs.google.com/forms/d/19BGnTlmcuxB6uCp_D9c0KugbiDisGW4REetAG267LXs/viewform

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie - nie uzyjcie czasem potem DW zamiast UDW :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej ankiecie brakuje jeszcze formularza - Podaj listę swoich klientów :)

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kowalski" ma na boku 4 kochanki

"Nowak" nie ma żadnej

Statystycznie wyszło, że "Nowak" ma dwie kochanki ....

:D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz , już na poziome podstawówki uczą, że koszty firmy i związane z tymi sprawami rozwiązania technologiczne są najdroższymi tajemnicami firm i tzw danymi wrażliwymi :). Mogę tylko napisać, że są wysokie i ciągle będą rosnąć :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kowalski" ma na boku 4 kochanki

"Nowak" nie ma żadnej

Statystycznie wyszło, że "Nowak" ma dwie kochanki ....

:D

Chciałbyś się załapać ... :P

Kochanie ilu było przede Mną ?

Sześciu

A jak ktory jestem, siódmy ?!

NIe, ty jesteś trzeci

:D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś się załapać ...

Nie muszę, daje jakoś radę :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności