Skocz do zawartości

[Wykonam] Teksty SEO - najchętniej stałe zlecenia


shav

Rekomendowane odpowiedzi

Podejmę się pisania różnego rodzaju treści, począwszy od preclów, przez teksty z synonimami, a na artykułach wartościowych merytorycznie kończąc.

Interesują mnie głównie stałe zlecenia, ktoś, dla kogo mógłbym pisać przez okres przynajmniej kilku miesięcy, chociaż nie wykluczam pojedynczych ofert, jeśli będą one ciekawe.

O mnie

Pisaniem SEO zajmuje się 4-5 lat i mam na koncie kilka tysięcy tekstów. Gwarantuje wysoką jakość, unikalność i pisanie z ręki, bez użycia mieszarek itd. Jestem łatwo dostępny pod adresem mailowym, także bez problemu można się ze mną kontaktować, ustalać poprawki, nowe teksty itd, zazwyczaj odpowiadam w ciągu kilkunastu minut, chyba, że akurat jestem poza domem.

Ceny

Jeśli chodzi o cennik, to oto moje propozycje:

- precle, 1000 znaków ze spacją = 1,80zł

- teksty zapleczowe, 1000 znaków ze spacją = 1,90 zł

- teksty z synonimami, 1000 znaków ze spacją po wymieszaniu = 4,20zł

- artykuły wartościowe merytorycznie = cena do uzgodnienia, jednak w przedziale od 12 do 20 zł za 2,5tyś-3 tyś znaków (około strona A4).

Jak już wspomniałem, są to jedynie PROPOZYCJE. Masz własną sugestię - zaproponuj ją i może uda nam się dojść do konsensusu.

Kontakt

pakrzystyniak@gmail.com - gwarantuje czas oczekiwania mniejszy niż 1 doba, tak jak wspomniałem, często odpowiadam po kilkunastu minutach.

Bonus

Chętnie wykonam krótki, przykładowy (przyjmijmy 500-1000 znaków) tekst na podany przez Ciebie temat, dzięki czemu będziesz miał pojęcie jak wyglądają tworzone przeze mnie treści. Tekst pisany oczywiście całkowicie za darmo. Osoby zainteresowane proszę o dołączenie pożądanego, przykładowego tematu do wysyłanych do mnie maili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności