Skocz do zawartości

Pęknięte naczynka w oku


Marches

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj okulisty u mnie nie ma i nie chce mi się jeździć i szukać innego, otóż w tamtym tygodniu dostałem zmarzniętym śniegiem w oko (przypadkowo), na początku piekło cholerstwo, a teraz mam pęknięte naczynka (dwie takie pręgi), i czy to zniknie ?

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematy polityczne jeszcze zniose bo Boguś "daje do myślenia" :) ale nie czuje się w roli okulisty :D dlatego zalecam wizytę u specjalisty a nie dopytywanie się na forum SEO .

PS

niech Was "ręka boska broni" od zakładania działu "Porady lekarskie" ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele opcji (obce ciało którego nie widzisz) lub pęknięte naczynie w oku, dobra rada wyłącz komputer na cały dzień ewentualnie dużo śpij, wtedy oko odpoczywa a naczynia ulegają odpowiedniej regeneracji (do 48 godzin powinno zniknąć), jeśli nie konieczna jest wizyta u okulisty (ja obstawiam wylew krwi do oka).

Czasem takie coś robi się z przemęczenia, nadmiernego stresu (nerwów) oraz w przypadku gdy często siedzi się przy komputerze (pojawia się to wieczorem), stosować należy "sztuczne łzy" są to krople ewentualnie odpowiednie okulary (tutaj wydatek od 100 do 200 zł)

Okulista powinien również odpowiedzieć na najważniejsze pytania jeśli chodzi o pielęgnację oczu

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem, ale z jakimś paprochem, za cholerę nie dał się wyciągnąć, dopiero do kilku godzinach sam wyleciał, ale oko zrobiło się lekko czerwone, a potem pojawiły się czerwone żyłki. Zniknęło samo z siebie po kilku dniach.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam kogoś kto obejrzał wszystkie sezony dr. house-a. jest naprawdę niezły w poradach lekarskich chcesz namiar?

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/dr-house-uratowal-mi-zycie,1,5330582,wiadomosc.html

że sięgnę po ulubiony portal informacyjny Bogusia :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pęknięte naczynka (dwie takie pręgi), i czy to zniknie ?

Miałem tak chyba z 3x, raz była źrenica na czerwonym tle... bez białka :))

takze od wojny na sniezki :)

to sa tylko naczynka, temat zglebilem, i w 99,9% przypadkow tak sie dzieje, jedni maja mniej widoczne drudzy bardziej ...jak dostana wieksza kulka ;-)

kontrolnie idz do okulisty, aby stwierdzil ze nie masz jakiegos zadziora, przerwania, odklejania itd.

ale bez stresu :)

pozdrawiam

tam zlecam marketing internetowy i pozycjonowanie stron: bizzit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączę się do pytań w kąciku porad medycznych - Tygrys odgryzł mi nogę, kiedy odrośnie ?

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności