Skocz do zawartości

Pęknięte naczynka w oku


Marches

Rekomendowane odpowiedzi

Przyłączę się do pytań w kąciku porad medycznych - Tygrys odgryzł mi nogę, kiedy odrośnie ?

jak odłożysz na bok koks i wódkę.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączę się do pytań w kąciku porad medycznych - Tygrys odgryzł mi nogę, kiedy odrośnie ?

jak odłożysz na bok koks i wódkę.

Magiku, Magiku, lekarzem nie będziesz. Musisz wziąć właśnie kilo jakichś koksów w prochach, rozrobić to z 0,7 na gładką masę, zasmarować kikut, drugie tyle przyjąć wewnętrznie i wtedy noga odrasta w praktycznie dowolnym miejscu, znaczy tam, gdzie tylko zechcesz- jeśli po takiej ilości leku nie nabywasz zdolności telekinezy, zabieg należy powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, aż dziw bierze. No nikt nie pozycjonuje jakiego optyka czy gabinetu okulistycznego ? :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączę się do pytań w kąciku porad medycznych - Tygrys odgryzł mi nogę, kiedy odrośnie ?

Z przykrością stwierdzam, że NFZ nie refunduje takich zdarzeń ale jestem pewien, że po godzinie 17 w moim prywatnym gabinecie sprawimy, że będzie pan posiadał nawet trzecią to jak zapisać? ;-) (Ps. Rachunek na życzenie to koszt 40% droższej wizyty)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności