Skocz do zawartości

Pozycjonwanie strony


Ernidebest

Rekomendowane odpowiedzi

Strona też raczej nie powala grafiką i funkcjonalnościa :D

myslalem, ze chodzi o oprawe graficzna (wg mnie jest ok, choc przy rozdzielczosci ponizej 1024 na 768 dolny pasek menu moze sie wydawac uciazliwy - z reguly szukamy go na gorze) a nie zawartosc merytoryczna.

Wiem, ze to nie na temat, ale moze opiszesz dokladnie jakie aspekty masz na mysli. Sam z chcecia dowiem sie czegos nowego.

Pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na przyszłość to uważaj jak umieszczasz w internecie jakiekolwiek wzorniki kolorów/barw , pamietaj o tym, że ludziska mają różnie skalibrowane monitory i potem moga byc kłopoty jak cos zamówią i kolor w rzeczywistości bedzie inny od zamierzonego

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego przy kontakcie, mówię że chodzi o fakture materiału a w przybliżeniu kolor, zamieszcze też takie info na stronie. Chodziło mi o stronę bardzo przejrzystą, żeby szybko można było znaleść to co się chce, nie wiem czy mi się to udało. Czy macie jakieś pomysły co na stronce powinno być, jak wyglądać, może jeszcze raz zrobię tą stronę i przy okazji co jest ważne przy tworzeniu strony, żeby później móc ją wypozycjonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności