Skocz do zawartości

Katalogi , anchor tekst


raf_79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie wszystkich i dzięki za podpowiedzi które mi bardzo pomogły :piwo: znaczy mojej stronce a teraz do rzeczy :D

Chodzi o dodawanie stronki do katalogów. Wyczytałem iż bardzo wązny jest anchor tekst a zreguły w katalogach anchor tekstem jest adres strony. Tak więc jak zrobić żeby mieć w linkach tekst np maszyny bo w tej kategorii chciałbym sie moooocno podnieść.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W katalogach SEO wpisujesz tytuł strony , który jest anchorem linku bezpośredniego do Twojej strony

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welkie dzięki nie zauwazyłem że tytuł jest tez linkim ale ze mnie gapa :)

Dzięki za szybką odpowiedź :D

A według tego katalogu dodaje tylko nie wiem czy przyjąłem słuszna strategie bo dodaje troche do katalogów o niskim pr i troche do katalogów o wyższym pr :)

Ale wiem że musze troszke zmienić tytuł stronki

Acha i jeszcze jedno pytanko czy zmieniać opis i tytuły w tych katalogach czy lepeij żeby były talie same ??

i czy np taki tytuł:

Firma SOMIX - producent maszyn i urządzeń, maszyny, urządzenia

będzie oki bo sie powtarzają słowa kluczowe i dlatego pytam :)

Jeszcze raz dzieki za odpowiedź :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio zacząłem dodawać stronkę do katalogów. Ale muszę trochę zwolnić bo już mnie to trochę nudzi... (tak koło 10 dziennie). Ale widzę już efekty bo przeskoczyłem 1 miejsce wyzej :) Tylko zastanawia mnie jedna rzecz... W googlach gdy wpiszę "Arsenal Londyn" jestem na pierwszej stronie. A gdy wpiszę tylko "Arsenal" to nie ma mnie wcale... A ważniejsze dla mnie jest tylko "Arsenal" :/

www.arsenalking.com

Ja daję cały czas takie same tytuły. A to że dajesz do katalogów o nizszym PR chyba nie ma zbyt dużego znaczenia bo link to link. Wiadomo ze lepiej dawac do wyzszych PR ale takich jest nie duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POOOMMOOOCCCYYYY....

Ludziska kochane - do czytania forum a nie do bazgrolenia o.. nawet NIE podstawach!

<a href="to.jest.kotwica.czyli.anchor">a to jest anchor tekst i on ma włąściwości pozycjonujące</a>

Czasem w skrócie na 'anchor tekst' mówi się 'anchor' ale de facto chodzi o anchor tekst.

Jak nie znacie innych metod to sobie sprawdźcie w kodzie strony (katalogu) jak Wam katalog np na skrypcie Qlweb dodaje linki.

tytuł jest anchor tekstem

Nie w każdym katalogu.

AMEN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności