Skocz do zawartości

Ale się nawyrabiało - wylądowalim w topowym zawodzie


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Kuźwa a ja szukam posady stróża nocnego w całorocznym ośrodku gdzieś nad jeziorem i dooopa :(

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Doopy Ci tylko w głowie :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doopy Ci tylko w głowie :P

W obiektywie :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa a ja szukam posady stróża nocnego w całorocznym ośrodku gdzieś nad jeziorem i dooopa :(

Kwalifikacje trzeba mieć :P albo licencję albo być rencistą nie ma tak lekko ;)

to się inaczej nazywa konserwator w ośrodku wypoczynkowym w okresie letnim :D

tzw. "złota rączka"

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw od sprawnych dłoni i palców trzeba zacząć no i nawiązać wspólny (kreatywny do założonego celu) "język" który zaspokoi oczekiwania obu stron ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje trzeba mieć

poddźwgowy,

operator wózka widłowego,

operator sprzętu audio-video

kurs I go stopnia sanitariusza

SEP

praktyka w rozrzucaniu gnoju

4 mies praktyki w wypalaniu węgla drzewnego

praca na wysokości

licencja DJ (zdany egzamin przed komisją państwową)

karta rowerowa

karta wędkarska

patent sternika

prawo jazdy (co prawda zabrane ale było)

umiejętność operowania kosą (ze specjalizacją tej osadzonej na sztorc)

umiejętność żęcia sierpem

3 miesięczna praktyka w kuźni (specjalizacja w paterach miedzianych i ogrodzeniach kutych)

odbyty kurs strzelecki (MSW - specjalizacja SWD Dragunow)

oraz parę innych kursów i szkoleń takich jak kurs ikebany, kurs wyplatania koszyków czy kurs wiązania supełków ...

chyba styknie ? :D

język

chodzi o to aby język giętki wykonał wszystko to co wymyśli głowa

:D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stałe miejscówki gdzie w sposób kreatywny oraz indywidualny prezentuje pełnię swoich możliwości, już dawno uznałem że granica plus 30 jest dla mnie :P choć j

a jej jeszcze nie przekroczyłem to taka chociaż rano nie ma pewnych "zahamowań" czy też zwyczajnie "nie trzeba z nią chodzić" ) (ostatnio mi nawet koszule wyprała ;)

A gdybym na swej roli wszedł do ogródka to po prawej rozwódka na przeciwko wdowa a z innej strony jeszcze "do wzięcia" lecz zbyt wyzwolona i awangardowa

Ps

Prawo jazdy "było" skąd ja to znam ale już mam :P

Co do umiejętności posługiwania się kosą, a wyklepać odpowiednio się potrafi :P

Brakuje kilka informacji jak

Kurs picia piwa czy szkolenie z zakresu obsługiwania grilla no ale CV przyzwoite ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs picia piwa czy szkolenie z zakresu obsługiwania grilla

To są umiejętności "wyssane z mlekiem matki..." :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beer jak masz pojęcie w obsłudze SWD Dragunowa, prace można znalezc bardzo łatwo, trzeba widzieć tylko gdzie CV wysłać :D

Jeśli chodzi o omawiany temat, teraz już wiem czemu ludzi płaca parę groszy po za szkolenia w zawodzie w którym "można zarobić" tyle kasy. Myślą super inwestycja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności