Skocz do zawartości

DG, reklamy, VAT


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

Póki jest możliwość lepiej pozostać bez VAT, niepotrzebnie więcej księgowej roboty plus firma otrzymująca rachunek zamiast FV wyłącznie na tym zyskuje bo nie musi tego VATu płacić aby potem go odprowadzić robiąc sobie koszty.

Duże firmy teraz mogą mieć tendencję do rozliczeń zwolnionych z VAT w przypadku mikrofirm wykonujących usługi - pamiętajmy o tym, że czas płatności często sięga 3 miesięcy a w przypadku małych firm jak wiemy weszły zmiany w ustawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem zasady ogólne na VAT.

Bo akurat w moim przypadku tak mi się opłaci, a przynajmniej nie będę miał mniej niż bez vatu.

Musisz przeanalizować jak Ci się opłaci bycie vatowcem.

Pamiętaj, że masz możliwość bycia nie-Vatowcem i w dowolnym momencie możesz się nim stać.

Jeżeli wejdziesz w VAT to końca roku musisz nim być

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że masz możliwość bycia nie-Vatowcem i w dowolnym momencie możesz się nim stać.

Ale jak zrezygnujesz z VAtu i później wrócisz ponownie na VAT, to kolejny raz nie możesz już zrezygnować.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności