Skocz do zawartości

Google dla Firm & świadczenie usług SEO


seo test

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak @seo test. A jeśli podjęliby jakieś działania po analizie twoich prywatnych danych to z pewnością jakiś prawnik z przyjemnością pomoże ci pozyskać fajne odszkodowanie od Wujka z Ameryki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak @seo test. A jeśli podjęliby jakieś działania po analizie twoich prywatnych danych to z pewnością jakiś prawnik z przyjemnością pomoże ci pozyskać fajne odszkodowanie od Wujka z Ameryki :)

Podejmują od uja działań po analizie prywatnych danych i można ich cmoknąć w pompkę ;) a po wprowadzeniu nowej polityki (nie)prywatności pobierają tych danych jeszcze więcej ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje dla Google to zbędny balast dla ich serwerów. Co mogą zrobić z zebranymi w ten sposób informacjami. Nic. Zupełnie bezużyteczne

Informacja to dla Google jedna z podstawowych danych do przetwarzania, więc nie pisz BZDUR. Wysatrczy wykazać pewne zainteresowanie w szukaniu produktów itd ... "tu i tam" i popatrzeć jak się będą pod to dopasowywały reklamy gogolowskie. A " Google" nie ma zdolności telepatycznych.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja to dla Google jedna z podstawowych danych do przetwarzania, więc nie pisz BZDUR.

Zgadzam się z Tobą, że to jest bzdura. Nie musisz specjalnie wytłuszczać i krzyczeć. ;)

Bzdura specjalnie napisana przeze mnie w odpowiedzi na inną bzdurę. Taka ironiczna odpowiedź.

Jeśli nie załapałeś całkowicie przekazu to cofnij się i przeczytaj ze zrozumieniem. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam ilu tu pisze po paru głębszych :D Google nie szpieguje :D Dobre. To Google to w ogóle fajne jest.

No to dlaczego na różnych stronach widzę reklamy powiązane z moją branżą? Wystarczyło żebym raz szukał pewnego konkretnego hotelu i teraz oglądając filmiki na yt widzę reklamę sieci w której jest ten hotel? Wy chyba korzystacie na codzień z binga, że takie głupoty piszecie. Naturlich nie wszystkich powaliło i mają jeszcze zdrowy rozsądek jak choćby w poście wyżej widać :D

Pozycjonowanie z wytycznymi Gogle = adwords :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonowanie z wytycznymi Gogle = adwords

płatne linki są zgodne z wytycznymi google? :P

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cfaniakuje tak, a jeszcze zobaczycie... każdy kto się niepochlebnie wypowiada o Google dostanie ręcznego filtra. Albo Google się wkurzy zwinie interes i zostaniemy na lodzie.

PS. Ja kocham Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używacie Google dla Firm, czy nie? Brać usługę, czy dać sobie spokój - oto jest pytanie? ;)

P.S. @ BKonieczny jest "na tak", a inni...?

Dlaczego "drążę" ten temat? Jak już mam związać się z usługą GMail itp., to chce w dłuższej perspektywie czasu. Co by uniknąć sytuacji, że za np. dwa-trzy m-ace będę musiał zrezygnować (tylko kłopot byłby).

Zarządzanie czasem, zadaniami oraz projektami: nozbe.com/pl <baner refer.>

nozbe-ad-2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności