Skocz do zawartości

Google dla Firm & świadczenie usług SEO


seo test

Rekomendowane odpowiedzi

Prowadzisz firmę to kup skrzynkę komercyjną albo załóż na koncie hostingowym w domenie firmowej. Dla każdego narzędzia od Google można znaleźć dobrą alternatywę (pomijając narzędzia dla webmasterów do których czasem trzeba zajrzeć).

Wątpię, że Google analizuje na potrzeby walki z SEO dane przechowywane w ich usługach typu dokumenty czy Gmail, ale pewności mieć nie można. Dlatego lepiej nie podawać się na tacy.

Treningi WattUp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam,

Pytanie o Google dla Firm było dlatego, że bardzo fajny jest GMail, ewentualna praca/współdzielenie na dokumentach/kalendarzu online.

Jednak zdecydowałem, że zrobię na hostingu komercyjnym skrzynki pocztowe. E-mail będąc poza biurem odbiorę za pomocą webmail, a w biurze klientem The Bat (synchronizacja IMAP4)). Co do "chmury" na dokumenty, posiadam mały serwer (dysk sieciowy)) Synology DS 112+, nadaje się idealnie. :)

Stawiając na bezpieczeństwo, jednak lepiej nie odkrywać informacji SEO przed wielkim G. :)

Bardzo dziękuję za dyskusje i pozdrawiam.

Zarządzanie czasem, zadaniami oraz projektami: nozbe.com/pl <baner refer.>

nozbe-ad-2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to podjąłeś dobrą decyzję. Różnie ludzie podchodzą do adresów, ja nie odpowiadam na zapytania ofertowe wysłane z adresu który nie jest w domenie strony firmowej. No chyba, że to wcześniej uzgodniłem :)

e: szczerze, nie zwróciłem uwagi. Sorry.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie odpowiadam na zapytania ofertowe wysłane z adresu który nie jest w domenie strony firmowej.

Google dla Firm to nie zwykły tylko GMail, możliwość personalizacji marki naszej firmy, 25 GB powierzchni dyskowej itd., ale to także poczta we własnej domenie... ;) Płatne 4 euro/m-ąc wiec jest więcej przywilejów niż w darmowych kontach Google.

Zarządzanie czasem, zadaniami oraz projektami: nozbe.com/pl <baner refer.>

nozbe-ad-2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności