Skocz do zawartości

FreelancerSEOO ściemniacz


entropia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mu chodzi o to, że wrzucasz w mieszarke i masz unikaty. Co prawda masz wtedy unikaty, ale nic nie zmieni faktu, że jakś szmaciarz Cię zrobił na kilka groszy. G nie ma tu nic do rzeczy.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, ze zanim trafisz na sensownego pisarza, to zaliczysz kilka wtop i będziesz wiedzieć jakiego typu ofert unikać. Niestety, większość ofert allegro i na PiO, reklamujących się przede wszystkim niską ceną, to sciema. Albo dostajesz tekst który jest sprzedawany naście razy, albo trafiasz na arty tłumaczone (często marnie) z np. obcojęzycznych tekstów do przedruku, albo dostaniesz tekst z mieszarki - i to w sumie jest najlepsze wyjście :)

Efekt jest taki, że w końcu zrozumiesz, że tanio... to drogo :)

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś podlinkować o kogo chodzi, bo na początku myślałem, że chodzi o :

freelancerSEO

A sprawa rozchodzi się pewno o:

FreelancerSEOO

Stanleyek znasz mnie a myślałeś :P , że ludzi robie w... Oj nie ładnie :nonono::D

Co do wątku też kilka miesięcy temu zauważyłem, że "typek" zarejestrował nick podobny do mojego - ma jedno O więcej ode mnie. I proponuję budowę zaplecza, pisania txt - dziwny zbieg okoliczności :D

Cytat

SEO zaplecze pozycjonerskie - www.ZapleczePozycjonerskie.PL - SKUTECZNE. SEO COPYWRITER teksty na zlecenie. www.SeoCopywriter.pl. Opisy produków w sklepie www wykona seo copywriter - zobacz koniecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakość trzeba zapłacić.

Ja bym trochę polemizował bo w branży copywriterów jakość to pojęcie względne. I bardzo często cena nie idzie z tą jakością.

Uważam, że każdy musi sam poszukać osoby, z którą mu się będzie dobrze współpracować, ewentualnie taką osobę znaleźć z polecenia.

Choć faktem jest, że jak znalazłem ostatnio na PIO ogłoszenie, że ktoś poszukuje tekstów za chyba 60 gr (TUTAJ) to naprawdę jest to już żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć faktem jest, że jak znalazłem ostatnio na PIO ogłoszenie, że ktoś poszukuje tekstów za chyba 60 gr (TUTAJ) to naprawdę jest to już żałosne.

Skupuje teksty w celu dalszej odsprzedaży, ten gość sam "zajmuje się" pisaniem i szuka frajerów, którzy mu to zrobią za darmo.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest jedna taka jednoosobowa firma, która posiada "SEO sklep" (nie ten z Sosnowca), a w rzeczywistości jakiś czas temu pod różnymi fałszywymi danymi brali ludzi do mniejszych zleceń po różnych portalach i nie płacili.

Także nie macie pewności, gdy ktoś robi dla was super usługę, a po chwili nie oszuka pod innymi nickiem.

//zdarzenie z jakiegoś tam czasu, więc teraz nie będę pisać, która to jest firma, bo chyba już działają legalnie - inna sprawa, że taka śmietnikowa moralność pewnie ich kusi aby oszukać

Szablony do PrestaShop: https://presta-shop.pl

Nowe szablony w Templatemonster: link

Tani hosting: Hekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kupowali i wrzucali na TM za 3 razy tyle

raz mnie kolega sindrus przed jedynym orzeszkiem ostrzegł ;)

Wielu jest "pośredników"..

Łatwo takiego wychwycić

"witam, prosiłbym o próbkę ble ble ble..

Do napisania mam miesięcznie 54932786593 tekstów co miesiąc (jak pytam o UoD, płatność w ratach czyli paczki na początku to zaczyna się kręcenie)

Takich orzeszków co mnie do 30 zł obrobili to mam kilkunastu, ale w końcu trafi swój na swego i ktoś mu gębę za takie przekręty przestawi (nawet za tak niską kwotę)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Również zostałem oszukany przez użytkownika FreelancerSEOO.

Najpierw podesłał kilka tekstów próbnych i było wszystko ok.

Po otrzymaniu przelewu za większe zlecenie kontakt się urwał.

Posiadam dane jego konta bankowego - da rade coś z tym zrobić?

Ile osób jeszcze zostało oszukanych przez tego naciągacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności