Skocz do zawartości

FreelancerSEOO ściemniacz


entropia

Rekomendowane odpowiedzi

Napisać do urzedu skarbowego :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mogę się mylić ale chyba aby założyć konto potrzebny jest dowód osobisty?

Nie, kiedy zakładasz konto w jakimś internetowym banku. Niedawno była właśnie afera związana z wyłudzaniem danych (ludzie zgłaszali się do "pracy", przesyłali skan dowodu osobistego, przelew weryfikacyjny na 1 grosz czy tam trochę więcej, a potem się okazywało, że ten przelew faktycznie był weryfikacyjny - aby zweryfikować konto w banku, które wcześniej założył [ nierzetelny partner ] posługując się danymi ze skanu dowodu).

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej wypłata po wykonanej pracy? Tak czy siak ktoś ryzykuje więcej.

Ja mam nowy sposób :D

Bluecash i przelew na telefon

Pin do wypłaty podaje po wykonanej pracy, po 7 dniach nieodebranych pieniądze do mnie wracają, a narazie takie transakcje do 2000 są gratis :)

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności