Skocz do zawartości

Easy Money – Sieć ...i zarabiaj!


jurdziol

Rekomendowane odpowiedzi

Komunikat prasowy

2006-04-06 16:15 Easy Money – Sieć ...i zarabiaj!

Teraz każdy może zarabiać w internecie. I to całkiem spore pieniądze. Wystarczy mieć stronę www. W sieci pojawił się nowy program partnerski portalu finansowego Money.pl - „Easy Money”.

W programie Easy Money zarabia się na skutecznej emisji reklam produktów finansowych. Uczestnik rejestruje się na stronie www.easymoney.pl, wybiera odpowiednie dla siebie formy reklam, umieszcza je na swojej stronie www – i otrzymuje wynagrodzenie za każdego użytkownika, który kliknie w reklamę i kupi produkt finansowy. Właściciele stron mogą wybierać między reklamami tekstowymi i graficznymi w różnych formatach, kolorach i o różnej tematyce. Każdy znajdzie więc coś odpowiedniego na swoją witrynę.

Easy Money to również inne sposoby na łatwe zarobki. Zarabia się na przykład na polecaniu Easy Money innym właścicielom witryn. Warto być w Easy Money przez dłuższy czas, bo lojalni uczestnicy otrzymują wyższe wynagrodzenia, bonusy i rozszerzone możliwości zarabiania – na przykład na samych kliknięciach. Organizatorzy przewidują także czasowe promocje-niespodzianki. Na dobry początek - bonus za samo przystąpienie do programu!

Organizatorem Easy Money jest portal finansowy Money.pl, który ma już doświadczenie w budowaniu sieci partnerskich. Dwa lata temu stworzył program Money2Money, skierowany do większych serwisów internetowych. Obecnie należy do niego ponad 350 serwisów.

Internauci, którzy przystąpili do niego potrafią sporo zarobić. Najciekawszym przykładem jest rodzeństwo studentów, których miesięczne przychody sięgają nawet 20 tys. złotych – mówi Magda Kasprzak, szef programu partnerskiego Money.pl. – Są i tacy, którzy aby zarobić jak najwięcej, stworzyli kilkanaście serwisów internetowych i włączyli je do Money2Money – dodaje.

Nowy program Money.pl skierowany jest praktycznie do wszystkich osób, które prowadzą swoją stronę internetową.

Źródło

Narazie czekam na akceptacje www. 1 punkt w programie to 5 groszy. 40 zł za konto wychodzi, a co bede pisał sami zobaczcie klik :D

PS.Jeśli by się ktos rejestrował to moze podac moj id polecajacego: 201

Pozdrawiam

Jurdziol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, faktycznie odpalilismy juz Easy Money online, skoro powstal taki topic tutaj wsrod fachowcow, bedziemy wdzieczni za wszelkie uwagi, porady, wciaz cos poprawiamy, dorabiamy ficzersy i sluchamy pierwszych uwag o bugach, wiec nie krepujcie sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Reklamy kieruja do stron money, do porownan itp. Brakuje mi mozliwosci umieszczenia reklam konktrenych ofert (np. zaloz konto w mbanku).

Jesli jest reklama o kredytach samochodowych to kieruje do porownania wlasnie kredytow samochodowych ;) w centrum finansowym w Money.pl, na razie nie ma reklam konkretnych banków, produktów finansowych jest kilkaset w sumie, musialo by byc kilkaset kreacji x ilosc formatów = kilka tysiecy kreacji reklamowych :( ale jesli bedzie jakis specjalny produkt, beda takie indywidualne reklamy wtedy do wyboru, tymczasem mozesz wybrac pojedynca kategorie produktow np. tylko konta osobiste, zamiast calej puli

>Brakuje mi reklam w postaci linkow tekstowych ;)

w przyszlosci beda i te ;) dzieki wielkie za uwagi, bedziemy sie starac dopieszczac system tak, zeby wszyscy byli zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Ja dodam, że trochę niewygodnie się wybiera bannerki...

Po wybraniu odpowiedniej kategorii mamy 2 tabelki, w lewej są nazwy a w prawej podgląd...

Wg mnie jest to baaardzo nieczytelne. Trzeba przewijać tą tablekę, żeby przeglądnąć 2, 3 bannery. Jak już znajdę jakiś fajny, to muszę policzyć, któy to jest z kolei, żeby wiedzieć, którą z kolei nazwę bannerka w lewej tabeli wybrać i wygenerować kod. Mogłoby być jakieś zaznaczanie przy bannerze, żeby go wybrać do generowania kodu.

/edit:

Sprawdziłem jeszcze i nie skumałem za pierwszym razem. Teraz widzę, że w lewej tabelce wybieramy wersję kolorystyczną (niezbyt widoczne przy bannerach graficznych - rozumiem, że to bardziej dla tekstowych), w prawej są pokazane bannery, które będą się pokazywały po wklejeniu kodu. Czyli nie wybieramy sobie bannerka (bo nie ma go jak zaznaczyć) tylko wstawiamy kod a bannerki się rotują. Dla mnie osobiście to odpada, bo chcę sobie bannery dopasować kolorystycznie do strony a pokazują się różne wersje.

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W programie Easy Money zarabia się na skutecznej emisji reklam produktów finansowych. Uczestnik rejestruje się na stronie www.easymoney.pl, wybiera odpowiednie dla siebie formy reklam, umieszcza je na swojej stronie www – i otrzymuje wynagrodzenie za każdego użytkownika, który kliknie w reklamę i kupi produkt finansowy.

Temat troche zakurzony, ale nie chcialem zakladac nowego. W tym przypadku nie jest tak jak z adsensem, ze easymoney placi za klika, tylko za klik+rejestracja?

Ktos porownywal jak to wychodzi w porownaniu z google adsense, oplaca sie to wrzucac na swoje strony?

Edyta:

Kliknalem w tabele prowizji, jednak placa za klkanie, tylko dosyc malo, am I right?

Nie wierz w cuda, polegaj na nich :D

Sztuki Walki: Nippon Ju Jitsu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że miałem parę kliknięć i nawet 1 punktu nie dostałem.

Ściągnąłem na rzecz AdSense.

Co z tego, że ładnie wygląda, przynajmniej userom szybciej się strona właduje.

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, kicha.

poza tym wkurzaja doklejaniem do materialych graficznych dodatkowego paska na dole - przez co nie trzymaja standardowych wymiarow. jak do nich o tym napisalem - otrzymalem tylko zwykle potwierdzenie zaistnialej sytuacji;)...

gadżety reklamowe - wyszukiwarka i porównywarka dostawców gadżetów reklamowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwszy miesiąc od zarejestrowania nic sie nie dostaje. Przy rejestracji jest tylko troche punktów na zachęte.

A można wiedzieć z jakiej racji??

To tak jakbym dostał umowę o pracę gdzieś i przez pierwszy miesiąc nie miał wynagrodzenia :/

Troche głupie podejście.

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć z jakiej racji??
Tak już mają w regulaminie na ich stronie. Przez pierwszy miesiąc nie naliczane są kliki ani polecenia innych partnerów.

Tylko że w EasyMoney nie ma co liczyć na kase za kliki bo to są marne grosze, tylko za polecenie klienta który zdecyduje sie na zalożenie konta bankowego, pożyczke itp.

Ale jak w kazdym pp można zliczać/kontrolować kliki na swojej stronie i porównać to ze statystykami jakie przedstawia druga strona, ale ile naprawde klientów za pośrednictwem naszej strony założyło np konto bankowe tego już nie jesteśmy w stanie sprawdzić. Możemy tylko liczyć że partner przedstawia prawdziwe dane w statystykach.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności