Skocz do zawartości

Reklamy Sponsorowane


ErnestM

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt wiarygodny nie wykupi u Ciebie wyświetlania bannera za taką cene bez następujących danych:

1. Ilość uniqe

2. Ilość odsłon

3. charakterystyka grupy docelowej serwisu

4. czasami dodatkowym argumentem jest średni czas przebywania w serwisie.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 20k odslon to nie ma sily zebys nie zarobil 10$ na adsense .. no chyba ze masz strone o dodzie (bez obrazy) :wacko:

zalozysz sie ?

albo ja mam pecha....

mam takie kanaly ze mam 20-30 odslon dziennie a zarobki ok 5$ a czasem mniej, masz inaczej ? napsiz cos o tym (ctr ~0,40) czyli ponad 100 klikow... niestrzesliwy kanał ?

edit: 20-30 tys :cray:

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież CTR na forach jest niemalże zerowe.. przynajmniej zawsze mniejsze od 1.

$10 dziennie z forum to jest niezły sukces.

Trochę generalizujesz wszystko zalezy od tematu ( forum typu gdzie kupić gdzie tanio naprawić itp..) , ilości świeżych userów/ do "starych". Jakości contentu , umiejscowieniu reklam (wcale nie musi być nachalne)

Ja np patrzę na dane z ostatniu 7 dni to CTR jest ponad pięć razy większy niż maksymalny jaki założyłeś.

Wprawdzie jest to malutkie forum z 3000 odsłon dziennie i praktycznie są to raczej przypadkowe osoby, ale czasami ktoś coś skrobnie na nim :)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności