Skocz do zawartości

Watykan zareagował na Radio Maryja


Erbit

Rekomendowane odpowiedzi

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3264148.html - w skrócie, Watykan przysłał pismo, że Rydzyk przesadza i że odpowiedni ludzie mają się zająć jego perełką :hello:

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądajcie dzisiejsze Wiadomości na TVP1.

Lepiej polsat lub tvn24 apropo po 22 leci fajny program.

A wracając do rydzyka to watykan przysłał pismo do episkopatu aby rydzyk nie mieszał się w politykę i ma się ty zając w końcu episkopat i biskup Torunia.

Dzisiejsze komentarze polityków były żenujące, wiadomo że są idiotami ale nie wiedziałem że do tego stopnia. W tak oczywistej sytuacji i na pytanie dziennikarki czy to wporządku że rydzyk namawia do głosowania na kogoś, "król odwracania kota ogonem" czyli poseł Cymański odpowiada: "Co znaczą 2-3 nawoływania ojca rydzyka do nieustajacej walki na noże przez polityków" :wacko:

Czyli wiadomo, sekta rządzi i bardziej się liczy wozyta u ojca niż słowo a nawet pismo z Watykanu.

Dzisiaj po 22 na tvn24 Szkło kontaktowe to będzie się z czego pośmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej polsat lub tvn24

Przecież to jest masońska żydowska telewizja!!! Jak może Polak coś takiego pisać, przecież każdy prawdziwy patriota wie o tym, że jedyna prawda jest przekazywana za pomocą Telewizji TRWAM!:) !!!

Wymiotować już mi się nawet nie chce jak słyszę o Rydzyku. :)

Nie wiem jak taki palant, sekciarz, kłamca, uzurpator, [ nierzetelny partner ] itp.. mógł zjednać sobie tak duże poparcie*.

*słowo poparcie jest na miejscu bo on od dawna jest politykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poparcie starszych kobiet (których trochę nieładnie nazywacie tutaj jakimiś beretami ;) ) łatwo jest zdobyć - one widzą jak świat się zmienia na gorsze, a rydzyk im muli w głowach, że płacą kasę na poprawę sytuacji.

----

ALBO NIE - TO WYTNĘ BO MNIE ZNOWU OKRZYCZYCIE ;)

----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec dyrektor zbudował już tak wielkie i mocne imperium, że będzie potrzeba kilku pokoleń żeby je obalić. Narazie póki co jest u władzy więc w telewizji mogą puszczać co chcą, cały PiS i tak zatańczy jak on im zagra... Taka jest brutalna prawda :(

A tak wogóle to już drugi artykuł o radiu maryja w ostatnim czasie. Czyżby forum masońskie ? ;)

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności