Skocz do zawartości

Jakich aplikacji używacie na swoich smartfonach?


ArTh00r

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety jest inaczej bo od razu pokazuje google w zakładce konta.

Jak odinstalowałem konto to teraz "zakładka kontakty" poprawnie mi się wyświetla jako same numery bez tysięcy dodatkowych emaili. Lecz chciałbym również z poczty korzystać... tylko aby nie ingerowało to z moją listą kontaktów.

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Do przesyłania danych pomiędzy PC i smartfonem korzystam z AirDroid. Można przerzucać pliki, zdjęcia czy nawet filmy bezprzewodowo. Najlepiej spisuje się w obrębie routera i sieci LAN - ale też można korzystać pakietu danych. Ale wtedy wiadomo - koszta są dużo wyższe. Do poruszania się po mieście (rozkład jazdy etc) - wykorzystuje jakdojade.pl. Z tego co wiem to działa w 13 największych miastach polski. Ja do tej pory wykorzystywałem tą apkę we Wrocławiu i Warszawie. Polega to na tym, że wpisujesz adres miejsca w którym się znajdujesz (lub apka może to sama pobrać przez GPS) oraz adres miejsca do którego chcesz dojechać. Następnie wyszukuje najbardziej optymalnego połączenia - informuje za ile masz autobus/tramwaj/metro, gdzie się przesiąść i ile potrwa podróż. Krótko mówiąc idealna dla kogoś kto dopiero przyjechał np do stolicy (czyli takiego słoika jak ja :P). Aplikacją z innej beczki, ale często z niej korzystam jest Mobile Doc Scanner Lite - czyli taki mobilny skaner. Wystarczy zrobić zdjęcie dokumentów - a aplikacja sama przekonwertowuje na PDF (format a4 do wydruku). Po więcej zajrzyj na yourapps.info/aplikacje-na-telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności