Skocz do zawartości

strona, która ma dużo podstron !


zsedc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

próbuje już od jakiegoś czasu zrobić sobie generator strony, która ma dużo podstron - potrzeba chyba oczywista:)

męczę się i kręcę i kombinuje i narazie największy "sukces" to 27000 zaindeksowanych stron, ale to skacze zmienia sie google wywala za tydzien wpadaja spowrotem potem miesiacami 100 podstron a potem znów kilka dziesiąt tysięcy, ulepszałem to kilka razy poprawiałem czasem było lepiej potem gorzej, aż po jednej poprawce zrobiłem to tak ze bot Onet'u wchodzil i sie zaplątywał i zjadał mi po kilka giga transferu dziennie!!! (onet shit)

moje pytanie, moze ktos zna moze istnieje jakiś sposób na zalozenie sobie strony która miała by dużo podstron, jakis prosty ale skuteczny generatorek pod Google?

p.s nie chcialbym aby była to kopia jakiegoś katalogu.

z góry dzięki i życzę wszystkim samych sukcesów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 linki w podpisie. :wacko:

Zaplecz musi być dobrze olinkowane. To raz. Dwa musi stać na wydajnym hostingu - częste pady = problemy z indeksacją.

Nie wiem czy to to samo ale mnie naprzykład wyindeksowało biblię - zostawiło tylko stronę główną - sądzę że za duplicate content. Jeśli mało zmieniasz treść podstron względem orginału to właśnie może być to. Wszystko jest imho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

eh to sie pozmienialo, kiedys chyba mozna bylo miec wiecej linkow w podpisie:)

Dzieki za wskazowki, jakby ktos mial jeszcze jakies cenne to prosze, moze w swietam zrobie cos nowego to sie podziele!.

Moj skrypt generalnie losował wszystko losowo i to ten uwazam za najlepszy losowe linki losowe podstrony i losowo wybrane slowa na podstronach, to potrafilo zaindeksowac kilka tysiecy, ale po kilku dniach spadalo znow do kilkuset i za miesiac znow kilka tysiecy, potem zrobilem taki co juz nie byl losowy nie zmienialy sie linki a na podstronach byly wylosowane slowa ale juz zawsze te same (wybierane wedlug klucza ktorym byl losowy adres strony) to juz bylo gorsze, ale ehhh.. cos zeby ladnie szybko i sprawnie dzialalo i mialo duzo lubianych przez google podstron!?!? marzenia?

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzeba chyba oczywista:)

Strony robione w tym celu mają taką przypadłość, że

"sukces" to 27000 zaindeksowanych stron, ale to skacze zmienia sie google wywala za tydzien wpadaja spowrotem potem miesiacami 100 podstron a potem znów kilka dziesiąt tysięcy,

dlatego trzeba tych stron (serwisów) robić setki, tysiące, miliony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności