Skocz do zawartości

Nowy blog seo


Huggo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

SzlafRock, wybacz ale Twoje ostatnie posty podupadły "na jakości". Pijesz wódkę z senatorem?

Ja myślę, że to zimowe przemęczenie - też tak mam :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Huggo

1/ cytując klasyka

Nie mów do mnie chłopcze, nie jesteś moim Ojcem

2/ wybacz, ale jestem uczulony na p|erdolenie głupot. Zadajesz pytania z serii "dla początkujących" a chcesz pisać bloga o SEO? To tak jakby student 1 roku medycyny pisał książkę o chirurgii plastycznej. Ni chuya inaczej tego nazwać nie można.

3/ forum jest "demokratyczne" /taką mam nadzieję/ więc po pierwsze primo mogę, a nawet czuję "obywatelski obowiązek", udzielić się a po drugie primo pyskówki w stylu "nie podoba Ci się to nie czytaj" zostaw w piaskownicy.

4/ to z czego korzystają inni nie jest wyrocznią. wyrocznią, w każdej dziedzinie, jest głowa i pracujący w niej mózg lub móżdżek. Osobiście w wielu przypadkach omijam szerokim łukiem "rzeczy, które mają inni"..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzlafRock, wybacz ale Twoje ostatnie posty podupadły "na jakości". Pijesz wódkę z senatorem?

Nie interesuje mnie Twoje zdanie o moich postach, nie piszę ich pod publikę.

Wódkę piję z kim chcę i ile chcę. Z Tobą na pewno nie napiję się.

Co do bloga. Możesz tam nie zaglądać jak tak Cię razi.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekajcie jestem po 2 tyskich tylko siegne po paluszki i orzeszki i mozecie dalej się okładać :)

@Max: tak odpowiedziałeś jakbyś Nim był :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wódkę piję z kim chcę i ile chcę.

+1 za ile chcę... :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wódkę piję z kim chcę i ile chcę.

+1 za ile chcę... :D

+3

jestem jak koliberek - piję tyle ile ważę :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+3

przebijam...

+pierdyliard :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+3

przebijam...

+pierdyliard :D

przebijam

+pierdyliardn

EOT

[edyta] - literatka

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności