Skocz do zawartości

Nowy blog seo


Huggo

Rekomendowane odpowiedzi

na razie mam cały czas z pio po 15/20 online osób :D.

@Edit:

Dłuższy czas temu inni którzy otwierali blogi też byli jechani na tym forum, a teraz cały czas Ci co na nich nagadywali siedzą na ich blogach i komentują wpisy ^^. Ale nie będę pisał tutaj na forum publicznym o jaką osobę chodzi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nazywam się Kamil Wijas i pracuje w tematyce SEO od 2006 roku. Optymalizacja i pozycjonowanie to moja pasja, dlatego na tym blogu będę starać się pisać na bieżąco artykuły, które będą informowały czytelników krok po kroku jakimi technikami wykonuje pozycjonowanie, by było efektywne.

Ponad 7 lat doświadczenia a wy się z niego naśmiewacie jakby dopiero zaczynał. Nieładnie! :nonono:

:pada:

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj same specjalisty som ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huggo

Pozyskuj ruch na blogu-Seo z organików a nie z PiO, jeżeli blog będzie dobry, rzetelny, ciekawy i wnoszący coś do branży to prędzej czy później Cie stąd zaczną linkować. Robienie takiego "kontrowersyjnego" tematu żeby zyskać ruch i reklamować swój blog to moim zdaniem samobójstwo.

Był tu taki jeden co tak reklamował swojego bloga i swoje każde wpisy, ale już się chyba nie pokazuje bo przeniósł się do Forum googla:)

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze w blogu seo są linki dofollow z komentarzy

Nie masz racji i to się nazywa "bolesna prawda" ;)

Zyskasz wielu stałych czytelników

Jeżeli myślisz, że tylko na podstawie możliwości umieszczenia do follow w komentarzach zyskuje się czytelników to już nawet nie jest bolesne ale wręcz szkodliwe ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności