Skocz do zawartości

wpkaty Kulfiego


Sklep Kulfika

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj ruszamy z oficjalnym wątkiem na pio poświęconym wpkatóm Kulfika

Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą:

https://wpkaty1.kulfika.pl/ to grupa 101 wpkatów z wysokimi pr ze stajni clpik :)

Koszt multikodu to 50pln/netto

Od razu na wstępie promocja 2 za 1

kupując jeden multikod drugi dostajesz gratis - masz dwa wpkaty za jedyne 50pln/netto

Co trzeba zrobić:

Wyślij mail na support@clpik-studio.com o treści "wpkaty pio 2 za 1"

podaj w nim swoje dane do fv

W mailu zwrotnym otrzymasz kody oraz fv

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie chcę zasyfiać strony z ofertą ale miałby małe pytanie, na które odpowiedź może się przydać niektórym użytkownikom.

Jeśli zakupię u Państwa multikody to będę mógł dodawać za pomocą tych kodów wpisy przez dłuższy okres czasu ?

Mam na myśli to, że stopniowo dodaję wpisy i chciałbym aby kody te były aktywne np. przez pół roku.

Czy ważność zakupionych multikodów pozwala na takie działanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zasyfiać strony z ofertą ale miałby małe pytanie, na które odpowiedź może się przydać niektórym użytkownikom.

Jeśli zakupię u Państwa multikody to będę mógł dodawać za pomocą tych kodów wpisy przez dłuższy okres czasu ?

Mam na myśli to, że stopniowo dodaję wpisy i chciałbym aby kody te były aktywne np. przez pół roku.

Czy ważność zakupionych multikodów pozwala na takie działanie ?

https://wpkaty1.kulfika.pl/dodawarka/

powyżej jest napisane o 30 dniach ważności multikodu w przypadku dodawania ręcznego do katalogów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie to one nie są.

Ale swoją moc mają :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie, czy Pr utrzyma się po updejcie - bo patrząc po ruchach użyszkodników w kwestii podlinkowań - to nie ;D. Więc korzystać puki mają ;D

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności