Skocz do zawartości

wpkaty Kulfiego


Sklep Kulfika

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Pr to jedna wielka ściema chyba co z tego, że katalog ma PR4 jak podstrona 0

A co z tego, jakby podstrona miała PR 10?

Co do tematu to chętnie przetestuję, wiem, że Kulfik ich nie zaniedba :) Do kiedy potrwa promocja?

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja sie szukuje na test precli tylko zawsze cos mi wypada po drodze :-) ostatnia domena odpowiednia na test dosta info o nie naturalnych linkach i nie udalo sie wkoncu do stanac do testu.

No niech ktos przetestuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mają taką samą moc.

Dobrze że przynajmniej mają :)

No niech ktos przetestuje :-)

Już je testowałem, tutaj masz efekty https://www.forum.optymalizacja.com/topic/175072-nowa-grupa-wpkatow-kulfika-prosba-o-pomoc/page__st__15#entry1212539

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, sam sprawdze, wiesz jak to w seo bywa :-) Jednemu dziala innemu nie...

Mam troche domen na "dobitke" wiec pewnie cos zakupie :-) niebawem jak posprzatam po ostatnich zmianach na zapleczu;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy zasady sa takie same jak w przypadku pozostałych katalogów tzn: czy przy banie wszystko jest przenoszone na nową domenę czy jak z preclami przepada?

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie coś z serwerem, zmieńcie czy cokolwiek, bo zamula przy dodawarce na maxa, czasem wywala błąd bo pada wszystko.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności