Skocz do zawartości

wpkaty Kulfiego


Sklep Kulfika

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś moderuje katalogi???

https://wpkaty2.kulfi...eczko-pszczele/

Chyba nie...

Też mi się wydaje że nikt już tego nie moderuje. W dodatku Katy mają słabą moc, 101 właściwie nic nie dało, chwilowe podskoki w kilku frazach. Dane na temat wpkatów w spisach są mocno zawyżone - często PR 0-1 a miał być 3-4... Chyba opiera się to już tylko o "legendarną" sławę, ale legendy szybko umierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W dodatku Katy mają słabą moc,

Popieram, grupa jest bardzo słaba (a cena kolosalna za taką jakość). Dodałam wpis, pozycje fraz mocno spadły zamiast iść w górę. Nie polecam.

Pani Aneczka sama oferuje grupę katalogów WP-KAT o nazwie PUBLIKATO. Za spamowanie tematów konkrecji 10 dni odpoczynku od forum + 2 punty ostrzeżenia

Trends.pl- projektowanie stron www, kampanie Facebook, Adwords!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anti888 to co zostalo zgloszone to zostalo zmoderowane, czasem cos umknie. co do legendy to staramy sie jak mozemy;)

Pr w wpkaty1.kulfika.pl: faktycznie duza czesc grupy dostala zerowanie pr, wszystkie domeny ktore dostaly pr0 zostaly wymienione, a wpisy przeniesione na nowe domeny, obecne statystyki to :

pr5=2

pr4=2

pr2=21

pr1=75

na te chwile moja polityka dotyczaca domen, ktorym wypadnie pr w katalogach jest taka: WYMIENIAMY na takie z PR.

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

witam, od kilku dni w grupie 1szej wp-katów (sprawdzałam praktycznie wszystkie katalogi z listy) pojawia się komunikat "nieprawidłowa licencja", czyli nie można dodać wpisów. co się dzieje?

to nie wielki problem, do jutra juz wszystko powinno działać

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

strasznie słabo są zaindeksowane te wpkaty przynajmniej pierwsza grupa

co wpisze to praktycznie może 20 - 30 -40 podstron zaindeksowana trochę lipa jak dla mnie 100 wpisów a mocy prawie nie ma

Finanse bez tajemnic. Nie masz rachunku bankowego? Tylko najlepsze konta osobiste dla ciebie lub konto firmowe jeśli prowadzisz działalność gospodarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności