Skocz do zawartości

Maraton w Bostonie: dwie eksplozje na mecie, są ranni


bogdansenator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No słucham radia ;) więc cytuje jedynie świeże informację teraz mówią, że to student z Arabii Saudyjskiej czyli moja teoria się sprawdza (teren był sprawdzany pod kątem zamachu, była strefa zamknięta no i mamy kolejnego "Allaha" aaa to student, cholera, że u nas takich wykładów nie prowadzą ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje praktycznie doświadczenie zawodowe nie jest oparte na takich imprezach jak i zdarzeniach (jak maratony, choć jeśli wliczają się biegi przełajowe, mecze etc to tak ;)) lecz na tych samych zasadach i ustawach

Trzym się Boguś

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o technologię wojenną USA (może poza Izraelem), wyprzedza resztę świata o jakieś 20-30 lat, bo ile jest takich systemów o których wcale nie wiemy lub wiemy tylko w szczątkowych ilościach jak Echelon gdzie o ile wiem z wiki działał już w 97 roku a prace pewnie trwały z 10 lat wcześniej. Jedyną poważną bronią muslimów jest partyzantka, ale od czegoś są drony :P

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho, ho ho tam już mówią, że zamach terrorystyczny i trzeba działać a u nas Antka do dziś obwiniają za spóźnioną reakcję ;)

Z tego co gdzieś czytałem to i Chinole mają własnego Haarpa, sytuacje dwie to tsunami ;) (celowo w rejon elektrowni)

Ruscy już się dali nakryć

https://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Rosja-ma-wlasny-system-HAARP-Zyrinowski-grozi-swiatu-zaglada,wid,13882227,wiadomosc.html?smgajticaid=6106c2

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tylko podawali liczbę ofiar śmiertelnych, dziś jak usłyszałem o 176/179 rannych, w tym osoby z amputowanymi kończynami to aż mnie ciarki przeleciały po plecach. Jeśli to był zamach to jestem jak najbardziej za interwencją zbrojną, jedynie USA trzyma świat w ryzach, odwet i pokaz sił jest konieczny. Miejmy nadzieje że był to zamachowiec z problemami natury psychicznej.

Policyjny blog - https://niebiescy997.pl/. Informacje, ciekawostki, rekrutacja do służby w Policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jeśli to był zamach to wątpię w interwencje USA, za Busha pewnie rozwałka by była, a Obama raczej będzie chciał żeby to się po kościach rozeszło, zresztą nie mnie to oceniać :P jednak mogli by na tym bliskim wchodzie jakiś "ład" i "strach" zasiać a najlepiej żeby się wybijali jak w Syrii - i nie trzeba interwencji wystarczy dostarczanie broni, trochę kasy - muslimy sami się wybiją w imię największego kozojebcy.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antka do dziś obwiniają za spóźnioną reakcję

Którego Antka i gdzie się spóźnił?

Ruscy już się dali nakryć

Widzę , że lubisz science fiction.

i pojadę onetem

Nie boisz się?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eśli to był zamach to jestem jak najbardziej za interwencją zbrojną, jedynie USA trzyma świat w ryzach, odwet i pokaz sił jest konieczny

Zawsze winni są ci którzy są skąś gdzie coś jest co jest to potrzebne Usa, oczywiście to przypadek :)

Szlafrock jak to jak definiuje , cywlizowane miejsce to takie w którym nie ma policji ani sądów, miejsce w którym ludzie myślą nie JA a MY. Do wszystkiego mamy warunki, to że tak nie jest jest tylko i wyłacznie wyborem mniejszojsci i stadem baranów które sie na to zgadzają i podażaja za nimi. Można to zmienić za pstryknięciem palca. Niestety obecne społeczenstwa uważaja się za takie inteligentne , tak cywilizowane a nie potrafia żyć w zgodzie i sie dzielić podstawowymi rzeczami, zupełnie jak ludzie w epoce kamienia łupanego, mając możliwości i wiedzę nie potrafia zapewnić tak podstawowych rzeczy reszcie jak jedzenie czy woda a pieprzą o tolerancji i cywilizacji,prawach własnośc i innych. Jedna wielka farsa i jedne klauny próbuja udowodnić innym klaunom że maja rację .To nie dla mnie i jestem przeciw bycia idiotom i uczestniczeniu w tej tragikomedi :)

Człowiekowi nie sa potrzebne żadne prawa, żadne kodeksy , żadni stróże,sądy ani nawet rządy.

Albo jak słucham że potrzebne nam sa specjalne jednostki w urzedach, wolontariusze , organizacje, zbiórki , specjlane koncerty na rzecz głodnych itp to sie pytam czy my mamy mózgi i oczy i czy choć odrobine myślimy i korzystamy z tych narządów? Nie zyjemy podobno w jaskiniach a mamy XXI :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze winni są ci którzy są skąś gdzie coś jest co jest to potrzebne Usa

Póki co nie wiadomo kto to jest i skąd jest.

cywlizowane miejsce to takie w którym nie ma policji ani sądów, miejsce w którym ludzie myślą nie JA a

Takie miejsce nazywa się Utopia.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności