Skocz do zawartości

Maraton w Bostonie: dwie eksplozje na mecie, są ranni


bogdansenator

Rekomendowane odpowiedzi

cywlizowane miejsce to takie w którym nie ma policji ani sądów,

Nie ma takiego miejsca. No, może u Inuitów, ale też nie jestem tego pewny.

złowiekowi nie sa potrzebne żadne prawa, żadne kodeksy , żadni stróże,sądy ani nawet rządy.

Mylisz się. Człowiek bez prawa, zakazów i nakazów nie potrafi żyć. Nawet w świecie zwierząt jest hierarchia i przestrzeganie praw.

Kto silniejszy zwycięża, podstawowe prawo przeżycia.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Takie miejsce nazywa się Utopia

Nie ma takiego miejsca. No, może u Inuitów, ale też nie jestem tego pewny

Jeśli możliwośc zmienienia tego poprzez pstryknięcie palcem, bo to jest tylko odpowiedni sposób myślenia i patrzenia na otoczenie jest utopią to jak moge nazwac ludzi chocby ćwierc intligentami. Zachowujemy sie jak zwierze które boi sie przejśc przez płytka wode bo ma tak zakodowane, woda niet, wydawało mi się że od cżłowieka nalezy wymagac odrobinę więcej :)

Albo jesli prawie powiedzmy 25 milionów polaków nie jest w stani dać 30groszy dziennie a by zlikwidowac głód w kraju jest utopią a mamy kilkadziesiąt milionowe na nie swoje wojny po drugiej stronie globu i to jest utopia dla ciebie to .. :)

Szlafrock są takie miejsca i społeczności które się dzielą nawet swoimi zonami albo ostatnią kromką ale to jest po za europą i światem zachodu gdzie ludzie myslą zupełnie innym tokiem niż my tu z zachodu , przeciętny mieszkaniec zachodu nie potrafi nawet sobie wyobraźic że można życ inaczej i nie trzeba wszystkich wokól traktowac jak wrogów czy potencjalnych konkurentów , zachód jeszcze nie doróśł do tego :)

Mylisz się. Człowiek bez prawa, zakazów i nakazów nie potrafi żyć. Nawet w świecie zwierząt jest hierarchia i przestrzeganie praw.

Kto silniejszy zwycięża, podstawowe prawo przeżycia.

Dokładnie Szlafrock :) Człowiek nie jest w stanie żyć bez hierarchi ani jak widac nie jest w stanie zmienic podstawowych kwesti dotyczacych człowieczeńśtwa bo mam mózg jaskiniowca albo zwierzecia dlatego zachowania mamy identyczne jak zwierząt. dlatego nazywanie się człowiekiem w pełni tego slowa znaczeniu jest nie na miejscu a nazywanie się cywilizowanym czlowiekiem to wręcz zbrodnia straszny egoizm i pycha . I dopóki ludzkośc bedzie miala tak podstawowe problemy jak głod i skrajna bieda będziemy na rowni ze szczurami i hienami , sory trochę niżej bo nawet te bezmyślne zwierzeta zachowuja się w swoich światach o wiele odpowiedniej niz my ludzie . Ja to tak widze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możliwośc zmienienia tego poprzez pstryknięcie palcem, bo to jest tylko odpowiedni sposób myślenia i patrzenia na otoczenie jest utopią

Myślenie, że to realnie się stanie jest utopią.

Człowiek nie jest w stanie żyć bez hierarchi

No więc jak? Utopia czy nie?

Telewizja CNN podała, że zidentyfikowano podejrzanego o dokonanie zamachu bombowego podczas maratonu w Bostonie (USA), do którego doszło w poniedziałek. Informację tę potwierdza "Boston Globe".

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/zidentyfikowano-podejrzanego-o-atak-bombowy-w-bost,1,5470064,wiadomosc.html

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny, ale chyba jeszcze nie minęło 48 godzin od tragedii a oni już mają sprawę rozwiązaną, widać na jakim poziomie pracują służby, nie to co u nas ... jak to często zgred mówi "dzieli nas rów mariański". Dodatkowo większość "popularnych" kryminałów, takich jak "Following" jest obalana w tym newsie hehe

Policyjny blog - https://niebiescy997.pl/. Informacje, ciekawostki, rekrutacja do służby w Policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylar i kogo złapali pewnie jakiś arab, alkaida lub być może ktoś powiązany z Iranem :)

To ja juź dużo wcześniej niż FBI ba jeszcze przed zamachem wiedziałem skąd mniej więcej będzie zamachowiec.

Pewnie znajdą dzięki temu kolejny powód do napaści na kogoś ,morderstw i ograbienia słabszych :)

A być może czekają na reakcje świata i w zależności o nastrojów ludzi zadecydują czy to robota wewnętrzna czy jakiegoś pastucha z drugiego krańca ziemi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja juź dużo wcześniej niż FBI ba jeszcze przed zamachem wiedziałem skąd mniej więcej będzie zamachowiec.

Jeszcze nikt nic nie powiedział a Ty już wiesz? Owszem , jest duże prawdopodobieństwo , że to będzie Arab na dodatek mieszkający na stałe w USA ale nie na 100%

A być może czekają na reakcje świata

Na jaką rekcję, czego ma dotyczyć ta reakcja?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max Kolonko w swoim wywiadzie wnioskował że przebieg zamachu jest identyczny z tymi jakie przeprowadziła Al-Kaida, więc możliwe że to robota naśladowcy lub "samodzielnego jeźdźca apokalipsy". Jeśli będzie kolejna interwencja w krajach Arabskich to chwała im za to, dobrze że w Polsce tej plagi nie ma bo jedyną ostoją porządku były by wtedy bojówki kiboli ^^

Policyjny blog - https://niebiescy997.pl/. Informacje, ciekawostki, rekrutacja do służby w Policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na WP nie piszą bardziej rzetelnych informacji

2 dni temu amerykańskie drony zabiły 30 osób w tym kobiety i dzieci, "podejrzewano", że znajdują się tam terroryści okazało się, że w miejscowości owej odbywało się wesele- Armia amerykańska postara się by do takich zdarzeń nie doszło

7 dni temu- kobieta z dziećmi została "dosłownie zmieciona" podczas spaceru, to nie była Al Kaida lecz zwykli cywile, oczywiście w ramach rekompensaty armia amerykańska wypłaci kilka tysięcy dolarów rodzinom zabitych

Kilka innych danych

Ilość cywili jaka zginęła w Iraku przekracza już 134 tyś osób

Afganistan w wyniku działań zbrojnych zginęło w przeciągu 2 mln ludzi a z głodu i podstawowych środków do życia kolejne 4,5 miliona, ponad 3 miliony uciekło z kraju

No ale to WP, gdzie po Kasi W. sexaferach, tematach o tolerancji i innych bzdetach naszego rządu wrzuca nam się takie wiadomości (szkoda mi tylko niewinnych osób również owego chłopca)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam Boguś na stałe pewnie jakiś talib go wysłał :)

Prześledź historie zamachów w Usa a wyjdzie ci że prawie nigdy nie atakowali ich zewnętrzni wrogowie którzy nie mieli nic wartościowego dla Usa u siebie.

Jak zrobisz to samo ale na odwrót gdzie Usa przeprowadzała akcje zbrojne, wyjdzie ci że to są zawsze miejsca które mają coś co Usa potrzebuje lub są ich konkurencją.

Naturalnie są to kolejne przypadki :)

Nie mam kszty zaufania do Usa , i solidarność z tym krajem nie jest Polsce zupełnie potrzebna.Przez nich Polska zdobywa co raz więcej wrogów na świecie .

Najlepsze jest to że durny Polski Rząd wierzy w bajki że kraje Islamskie chcą zniszczyć Polskę i my musimy się przed nimi bronić haha. Gdyby tak było to już dawno byśmy mieli zamachy w Polsce. Niestety jak dalej Polska będzie pomagać terrorystom z Usa w grabieniu i mordowaniu niewinnych ludzi to i Polski mogą one nie ominąć a świrów tam też nie brakuje.

Ciekawe jest też to że pastuch z jakieś dziury na zadupiu gdzie nie ma szkół nawet dobrych, teoretycznie nasz wróg wie więcej o Polsce niż przecietny amerykanin po studiach :)

Na przyjażni z Usa Polska tylko traci a dzięki nim nasz kraj jest uważany na świecie za jednego z najwiekszych jeleni. To jest dumna Polska z historią?

Oczywiście przy całym szacunku dla ofiar tam, bo śmierć dziecka,kobiety czy cywila nawet wroga jest smutne i winny temu powinien ponieść smierć w mękach niezaleźnie kim jest i skąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA to jedyna zapora przed Islamem, niech ich cisną ostro. Na studiach mam wykłady z wieloma znanymi w Polsce politologami, wojskowymi itp, więc wiem jakie zagrożenia ciągnie za sobą religia religia muzułmańska, a ofiary są na każdej wojnie.

Policyjny blog - https://niebiescy997.pl/. Informacje, ciekawostki, rekrutacja do służby w Policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz to samo ale na odwrót gdzie Usa przeprowadzała akcje zbrojne, wyjdzie ci że to są zawsze miejsca które mają coś co Usa potrzebuje lub są ich konkurencją.

Co było w Wietnamie i Korei?

Gdyby tak było to już dawno byśmy mieli zamachy w Polsce.

Bzdura. Jakie stanowimy zagrożenie dla krajów arabskich? Dlaczego mieli by nas teraz atakować jak mają dużo groźniejszych przeciwników?

Na przyjażni z Usa Polska tylko trac

Co traci?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylar zachodni politolog wojskowy uczący o religi islamskiej :)

Jedyna zapora a pozwalamy budować meczety i tworzymy prawa pozwalające na ekspansje tej religi na zachodzie?

Gdzie ty na te studia chodzisz :)

Boguś żadnego zagrożenia nie stanowimy ale według Usa jesteśmy zagrożeni , przecież nawet wybitni politolodzy tak sądzą :)

Niech zachód wycofa się z nie swoich terenów i zostawi wszystko co jest na tych terenach i co nigdy do nas nie należało a nie będzie trzeba się martwić żadną ich ekspansją.

Skoro człowiek już taki jest a zachód tak bardzo chce grabić to niech chociaż wprost to powiedzą ludzią a nie tworzą bajki i wymyślają powody niestworzone. Potem takie darmozjady politolodzy od siedmiu boleści wmawiają banialuki ludziom i np. sylar czy kto inny który nigdy nie był i nie widział łyka te brednie jak pelikan :) sory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna zapora a pozwalamy budować meczety i tworzymy prawa pozwalające na ekspansje tej religi na zachodzie?

Słyszałeś o demokracji?

Co było w Wietnamie i Korei?

Ponawiam pytanie.

Boguś żadnego zagrożenia nie stanowimy ale według Usa jesteśmy zagrożeni

Jedno drugiemu nie przeczy.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności