Skocz do zawartości

Maraton w Bostonie: dwie eksplozje na mecie, są ranni


bogdansenator

Rekomendowane odpowiedzi

Sądzę że Polska mogła by być potencjalnym celem ataków ze względu na mocno zakorzeniony Chrześcijanizm, który jest głównym wrogiem Islamu, ale jak na razie abdule są zajęci USA.

Wymień jeden kraj w latach 80 tych czy też na początku 90 tych, gdzie panował Islam a z którym nie mieliśmy dobrych relacji (od budowania dróg po wymianę studentów), zresztą co kraj to obyczaj i kultura nie wiem tylko co ma Islam do Iraku, Syrii czy Libii, zresztą

Paranoją jest mówienie, że USA to jedyna ostoja powinni was też nauczyć, że w czasach kiedy Afganistan toczył wojnę to broń Islamistom dostarczało USA, szkoda że nie mówią, że sponsorowali islamistów także w Egipcie a obecnie są głównym dostawcom broni dla rebeliantów (sama Al-Kaida plus islamiści) w Syrii do czego się przyznali (pamiętajmy, że jest tam obecnie demokracja)

Do dziś firmy z branży włókienniczej dostarczają tam sprzęt, Polak w Libii, Syrii czy też Iranie i Iraku był szanowany za pracę oraz zaangażowanie, też poprzez otwartość

,

Dziwnych was rzeczy ci wojskowi uczą na studiach, byłem raz na wykładach "na wolnych" dotyczących bezpieczeństwa wewnętrznego państwa, nie mówiono o Islamie a innych wrogach, bardziej wewnętrznych i tych znajdujących się bliżej

TU o sytuacji w Syrii (ostatnie zdanie, wybór poparły USA)

https://wyborcza.pl/1...je_w_Syrii.html

Wojna? Przecież nikt im wojny nie wypowiadał mowa tutaj o USA, to oni najechali niczym najeźdźca niszcząc wartości takie jak wolność i pokój i robią to skutecznie do dziś

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

w czasach kiedy Afganistan toczył wojnę to broń Islamistom dostarczało USA

Zapomniałeś dodać przeciwko komu to było skierowane.

Wymień jeden kraj w latach 80 tych czy też na początku 90 tych, gdzie panował Islam a z którym nie mieliśmy dobrych relacji (od budowania dróg po wymianę studentów), zresztą co kraj to obyczaj i kultura nie wiem tylko co ma Islam do Iraku, Syrii czy Libii, zresztą

Wszystko ma swój kres, dobre relacje też.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem Bogdan , demokracja jest jak najbardziej ok, niestety społeczeństwa zachodnie nie dorosły do niej moim zdaniem .

Czyli rozumiem cie tak pozwalajmy im budować meczety i wierzyć w swoją religie ale uczmy że są źli i należy ich tępić i blokować. Potem się dziwimy że oni mają pretensje i się tworzą konflikty a przy okazji mamy powód aby ich zaatakować i dajemy im powód aby mieli za co nas nienawidzić. I interes się kręci. :) Te Usa dobrze mózgi pierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeciwko ruskim, co ma swój kres słuchałeś kiedyś przemówienia prezydenta Iranu Boguś?

https://www.youtube.com/watch?v=lERw9Zcx7ko

Co ma kres? Że destabilizuje USA kraje tworząc hordy islamskiej armii którą sama sponsoruje, by się ich bać no tak i atakować kolejne kraje

Jeszcze jakieś 3-4 lata temu oferty dla :

Spawaczy, mechaników i byłych wojskowych na Libię (wiele lat temu brali też inżynierów oraz innych specjalistów)

Ja słucham waszych mądrych ludzi a nie medialnej manipulacji

https://www.youtube.com/watch?v=3N8GjzPlSZM

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeciwko ruskim, co ma swój kres słuchałeś kiedyś przemówienia prezydenta Iranu Boguś?

Owszem, niezły wariat.

Że destabilizuje USA kraje tworząc hordy islamskiej armii którą sama sponsoruje, by się ich bać no tak i atakować kolejne kraje

A to o czym?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Boguś ty szybciej piszesz, niż czytasz,. słuchasz i nie dopuszczasz innych informacji (nie przeanalizowałeś innych informacji)

Dałem powyżej linka do sytuacji w Syrii oraz kogo sponsoruje oraz popiera USA (obecnie rebeliantów którzy od 2 lat chcą obalić demokratycznie wybrany rząd)

https://wyborcza.pl/1...je_w_Syrii.html

Więc ja już od dawna mówiłem (zresztą nie tylko ja ale również inny "szpece" co odrzucili sieczkę medialną w postaci TV)

To USA sponsoruje Islam i sama tworzy te armię dalej nie rozumiesz?

Dla ciebie jest wariatem prezydent Iranu (bo tak ci mówią tam w USA) a nie patrzysz na to, że ten twój w USA to traktuje Polaków jak śmiecie wymagając od nich wiz i nie chodzi, że jesteście amerykańskim snem już dawno tak nie jest ;)

Sorry Boguś ale brak dyskusji w tym miejscu to powód, że ty nie czytasz i nie patrzysz na zdanie innych (nawet tego co napisane powyżej) a dla mnie taka dysputa z osobą widzącą która udaje ślepca, czy słyszącą lecz twierdzącą, że jest głucha na wołanie jest.. nieadekwatna ot ;)

Najpierw analizuj treść a potem odpowiadaj ( bo twoje posty jasno pokazują, że ty łapiesz wyrywek w zdaniu i zadajesz debilny zwrot)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dopuszczasz innych informacji

Mylisz się.

obalić demokratycznie wybrany rząd

Kto uznał, że demokratycznie, ONZ?

To USA sponsoruje Islam i sama tworzy te armię dalej nie rozumiesz?

Nie sponsoruje. Gdzie te armie są, w jakich krajach?

Dla ciebie jest wariatem prezydent Iranu (bo tak ci mówią tam w USA)

Insynuacja.

a nie patrzysz na to, że ten twój w USA to traktuje Polaków jak śmiecie wymagając od nich wiz i nie chodzi, że jesteście amerykańskim snem już dawno tak nie jest ;)

Skąd wiesz co ja myślę na ten temat?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic osobistego ale bardzo meczące są te Wasze "polemiki" (bogdan, herkules i teraz katalogi). Chwila szczerości, nie obrażajcie się :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modzi zasnęli jak niedźwiedzie a Admini mają pewnie lepsze zajęcia niż wchodzić na "polityczne" więc spoko ;)

e: "pogaduszki", nie zwróciłem uwagi :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FBI pokazało zdjęcia dwóch mężczyzn podejrzanych o przeprowadzenie zamachu w Bostonie. Zaapelowano także, by wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, przekazali je służbom.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/fbi-pokazalo-zdjecia-podejrzanych-o-przeprowadzeni,1,5471206,wiadomosc.html

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności