Skocz do zawartości

[Prywata] Xrumer - pomoc przy pisaniu pracy.


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam prośbę do kogoś, kto posiada ten soft.

Może na wstępie kilka konkretów:

  • domena i strona są moje,
  • wiem, że czas pracy softu kosztuje także nie oczekuje pomocy za darmo,
  • nie, to nie jest oferta super-hiper czegoś tam ;)

Przechodzą co rzeczy - kończę pisać pracę z analizy obrazów dotyczącą łamania tokenów. Chciałbym aby znalazło się tam porównanie z komercyjnym programem jakim jest XRumer, na dwóch płaszczyznach - ilościowej i jakościowej.

Czyli po pierwsze interesuje mnie jak XRumer wypadnie w pojedynczej próbie łamania każdego tokenu. Po drugie ile zajmie mu złamanie wszystkich tokenów niezależnie od ilości podjętych prób.

Jako że na oczy nie widziałem XRumera to nawet nie wiem czy jest możliwość wyciągnięcia/zmierzenia takich danych - to pytanie do kogoś kto się zna na obsłudze programu?

Jeśli ktoś jest zainteresowany pomocą w tym temacie to proszę dać znać - o ile w ogóle jest to możliwe.

Może uda mi się zrobić coś dobrego

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności