Skocz do zawartości

Porucznik Ewcia wspomaga?


Yeden

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że już emocje po ujawnieniu tzw. Listy Wildsteina opadły, ale dzisiaj wpadł mi w ręce artykuł Jerzego Szperkowicza w Rzepie z 5-go kwietnia strona 10. Warto przeczytać i porównać z tym co jest na stronie wildstein.ewcia.com - link w "Przyjaciele". Szczerze mówiąc ten atak, trochę mnie zdziwił.

Gdyby ktoś nie miał dostępu, to parę bojowych cytatów:

To, co się nie udało porucznikowi Ireneuszowi Sikorze i 16 jego kamratom z SB, a mianowicie zrobić ze mnie ubeka, po trzydziestu pięciu latach usiłuje nadgonić gnom, schowany za witryną internetową wildstein.ewcia.com. ......... jako zawartośc witryny widnieje wyraźnie "Ubecy".

Dopuszczam, że autor witryny nie jest tchórzliwym gnomem.

Liczę na pomoc internautów w zamknięciu oszczerczej witryny. Liczę na pomoc w przekonaniu autora (autorów) "ewci", że postępuje podle.

Koniec cytatów.

Wikipedia

Gnom - legendarna lub baśniowa istota o niewielkim wzroście, mieszkająca zazwyczaj pod ziemią. Słowo to bywa często używane jako synonim krasnoludka.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Pan Szperkowicz chyba nie odrobił lekcji.

Na stronie jak byk jest napisane:

UWAGA! Jeśli zaczniesz uważać kogoś za kapusia tylko dlatego że jest na poniższej liście to jesteś głupi / głupia. Są tu rozmaite nazwiska, tajnych współpracowników, zawodowych ubeków, kandydatów na współpracowników oraz osób pokrzywdzonych. Gazeta Wyborcza rozreklamowała ją jako "ubecką listę". No w zasadzie... w większości składa się ze złych ludzi, ale pamiętaj - nawet najbardziej rzadkie nazwisko może nosić kilka osób.

Więc nie jest to lista ubeków ani nie ja ją rozreklamowałem jako "ubecką listę".

Szczerze to nie mam pojęcia o co człowiekowi chodzi i w tym przypadku przychodzi mi tylko jedna rzecz do głowy (niestety) "Uderz w stół a nożyce się odezwą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, człowiek nie zna zagadnienia SEO i nie rozumie że te nazwiska to tylko dobry content. Nic więcej. I czemu się dziwić? Chyba niełatwo zaakceptować że czyjeś nazwisko jest tylko dobrym contentem?

Ostatnio przez telefon ktoś spytał mnie o nazwę jednego z plików (nazwa keyworda, która różniła się od nazwy produktu) i nie mógł pojąć, dlaczego nazwa jest właśnie taka. Nie dowiedział się.

I niech inni się też nie dowiedzą. :)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mu chodziło o trola? :]

Też tak sobie pomyślałem na początku, ale w sumie nie wiem co to miałoby znaczyć.

W sumie to wogóle ciężko zrozumieć o co temu człowiekowi chodzi. :)

W sumie to się dziwię, że Rzeczpospolita zgodziła się na publikację tego artykułu bez sprawdzenia prawdziwości poruszanych oskarżeń. W końcu to jest bardzo duży i raczej poważny wydawca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to się dziwię, że Rzeczpospolita zgodziła się na publikację tego artykułu bez sprawdzenia prawdziwości poruszanych oskarżeń. W końcu to jest bardzo duży i raczej poważny wydawca. :)

Jeśli ma się nazwisko, które pojawia się obok

Kapuścińskiego czy Krall, to ma się również

komfort swobodnego pisania w szanowanych

tytułach.

Nie ma się czemu dziwić, Jeż to wyjaśnił:

ten człowiek podejrzewa Ciebie o działanie

ideologiczne, nie zaś o przedmiotowe użycie

tysięcy nazwisk.

I stąd gnom, krasnoludek - ktoś działający

w ukryciu, ukrywający czyny lub zacierający

po nich ślady... wypisz-wymaluj Ty :]]]

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, człowiek nie zna zagadnienia SEO i nie rozumie że te nazwiska to tylko dobry content.

Dobry content to swoją drogą. Jednak chciałem mieć tą listę i tak. Nie uważam aby było w tym coś złego, tym bardziej, że jest wyraźnie napisane, że

Jeśli zaczniesz uważać kogoś za kapusia tylko dlatego że jest na poniższej liście to jesteś głupi / głupia.
Jeśli ma się nazwisko, które pojawia się obok

Kapuścińskiego czy Krall

To nie znaczy, że powinno się wkładać słowa w usta innych osób i pisać nieprawdę.

I stąd gnom, krasnoludek - ktoś działający

w ukryciu, ukrywający czyny lub zacierający

po nich ślady... wypisz-wymaluj Ty :]]]

Może czas zmienić avatara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, lepiej przyznaj się dla kogo pracujesz i dlaczego naprawdę przeniosłeś się do USA :)

Wszyscy wszystkich oskarżają o współpracę, szukają haków itp. Dla mnie jest to kompletna bzdura - ktoś był UBekiem, trudno - takie czasy wtedy były. Nie ma co robić z tego igrzysk, niestety program niektórych partii politycznych nie ma nic ciekawego do zaoferowania, stąd taka walka z czarownicami, która z czasem się przenosi nawet do niezłej prasy.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że wszystkie takie ataki są wynikiem nieudanego życia seksualnego :)

https://media.wp.pl/kat,19511,wid,8258138,w...47&ticaid=41628

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie rozumieją, że można robić coś nie dla ideologii.

Ale fakt jest faktem - Polacy szukają wszędzie "zakamuflowanego wroga".

Wymienionego Pana odesłał bym tutaj: https://www.polonica.net/ListaZydow_zmienione-nazwiska.htm

Na tej liście naprawdę trudno nie znaleźć jakiejś osoby publicznej, więc może ów Pan powalczy sobie troszkę z prawdziwym oszołomstwem...

Jeśli oczywiście będzie miał odwagę, ponieważ spis wywodzi się ze środowiska, które aspiruje w Polsce do bycia "jedynym prawomyślnym" (vel mohery & ultra-katolicy) i każdy kto myśli inaczej jest tępiony.

Na content to mi ta strona nie wygląda ;)

Pozdrawiam,

Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej liście jest Lech Kaczyński - Kalkstein (jarosław też), ale na razie bez opisu. ;)

O w mordę

Lech Wałęsa - Lejba Kohne - (polonofob, dywersant, agent SB, TW pseudonim "Bolek", hucpiarz, arcy-bydle, kpiarz i szuja, współuczestnik i współtwórca zdrady w Magdalence i przy masońskim 'okrągłym stołe'; Odegrał ogromną rolę w zablokowaniu autentycznego rozliczenia z komunizmem i utrzymaniu polityki “grubej kreski”, przywrócił świadczenia zbrodniarzom z UB i SB; ; odznaczony Orderem Orła Białego przez rząd żydokomunistyczny)

Facet powinien zmienić lekarza ;)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że znam paru młodych ludzi (23-26 lat) którzy święcie wierzą w to co jest tam napisane i gotowi są rzucić się na żyda jeśli takowego by spotkali.

Takie oszołomstwo powinno się piętnować w mediach, a nie jakąś listę Wildsteina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności