Skocz do zawartości

W zagranicznych firmach płacą lepiej niż w polskich


bogdansenator

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz postsecesjonista, o 19 kwiecień 2013 - 15:10, powiedział:

Najsłynniejsza sprawa Enronu.

Jaki to związek z Polską? Oprócz tego chodzi o innego rodzaju kreatywną księgowość.

Ciężko jest to tak po prostu udowodnić trzeb się uważnie przyjrzeć konkretnym firmom.

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużych korporacji nie stać na stosowanie kreatywnej księgowości, jeśli to robią to w białych rękawiczkach co jest nie do wykrycia.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to robią to w białych rękawiczkach co jest nie do wykrycia.

Robią, rzadko ale robią.Jest trudne do wykrycia. Krzysztof miał chyba na myśli przerzucanie kosztów z firmy matki do firmy córki i tu jest rola dla państwa polskiego a by zapobiec tego typu manipulacjom.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poważnej firmy ;) w Biedronce nie masz premii motywacyjnej ;)

Biedronka zmiotła z powierzchni ziemi mnóstwo małych polskich sklepów. Nie mam danych, to moja subiektywna opinia. We Wrocławiu da się wręcz zauważyć mniejszy ruch na Bielanach (centra handlowe), po co jeździć jak Biedronka jest tuż za rogiem?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz postHerkules, o 19 kwiecień 2013 - 14:29, powiedział:

Z poważnej firmy ;) w Biedronce nie masz premii motywacyjnej ;)

Biedronka zmiotła z powierzchni ziemi mnóstwo małych polskich sklepów. Nie mam danych, to moja subiektywna opinia. We Wrocławiu da się wręcz zauważyć mniejszy ruch na Bielanach (centra handlowe), po co jeździć jak Biedronka jest tuż za rogiem?

Podobno już jest premia. Każdy pracownik Biedronki zarabia min. 2tys/m

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności