Skocz do zawartości

Firma pozycjonerska SEOlancer - stanowczo odradzam!


ArTh00r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Temat został założony tylko w celu informacyjnym aby ochronić przed nielojalną firmą osoby/właścicieli firm, którzy nie mają czasu aby samemu pozycjonować swoją stronę i korzystają z usług firm, które pozycjonują strony. Dlatego stanowczo odradzam korzystania z usług firmy SEOlancer. Dlaczego? Ponieważ dnia 13.02.2013r. zrobiłem przelew za wykonanie usługi katalogowania strony w darmowych seokatalogach. Ogólnie nie posiadałem aktualnej listy darmowych katalogów dlatego zleciłem tą usługę. Od tamtego dnia po 2 miesiącach napisałem e-mail z prośbą o raport ponieważ nie otrzymałem go, a usługa już zapewne dawno temu się zakończyła.

Otrzymałem odpowiedź "że w obecnej chwili jest w rozjazdach i nie ma czasu teraz przesłać raportu, a raport otrzymam po niedzieli" Lecz już minęły 2 niedziele od tamtego e-maila i raportu nadal nie ma, więc spróbowałem raz jeszcze poprosić o raport w dniu wczorajszym. Lecz brak odpowiedzi na e-mail, natomiast wypowiedzi na forum jako użytkownik "SEOlancer" są cały czas, więc nie chce mi się wierzyć, że nie ma czasu na odpisanie na e-mail.

Dlatego z czystym sumieniem mogę odradzić korzystania z usług pozycjonerskich firmy SEOlancer.

Natomiast aby ktoś nie pomyślał, że jestem osobą, która "oczernia" mogę śmiało polecić takie osoby/firmy jak: seosklep24.pl, dawstaw, clip-studio, mmarek, cinmar czy też Mar_dal.

Raport za świetnie wykonaną usługę dostałem w dniu kiedy zlecenie zostało wykonane.

P.S

Mam nadzieję, że moje zmarnowane 10 minut na napisanie tej wiadomości przyda się w przyszłości innym osobom czytające to forum.

Pozdrawiam

Artur Nowiński

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia: 12.02.2013r. od SEOlancer

Tak kiedyś było 1200 a nawet więcej darmowych, ale niestety ostatnio baza darmowych katalogów sie kurczy, z tego co pamiętam, jak katalogowałem swoją stronę to po jakimś czasie miałem ponad 600 akceptacji. Myślę że pana strona osiągnie spokojnie 400, dla zwiększenia akceptacji mogę puścić listę kilka razy z różnymi kategoriami.

Tak cena pozostaje ta sama.

Dnia 13.02.2013r. od ArTh00r

Witam ponownie,

chciałbym wówczas wykupić usługę katalogowania jeśli będzie przynajmniej 400 wpisów zaakceptowanych.

W cenę wliczone są 2 synonimizowane teksty, więc prosiłbym aby:

- w jednym tekście występował anchor (XXXX)

- natomiast w drugim tekście aby występował anchor (XXX)

Ogólnie 3 główne anchory to: XXXX, XXXX, XXXX

Proszę rozdzielić po równo linkowanie tymi anchorami ponieważ jest to świeża domena i wolę aby było zróżnicowanie tych anchorów (bez nacisku na jeden konkretny).

100 wpisów dziennie, na koniec proszę o raport abym mógł pingować te wpisy i sprawdzić ilość zaakceptowanych.

Pozostajemy w kontakcie.

P.S

Na zakończenie mogę wystawić opinie odnośnie usługi.

Ten raport to jest tylko dowód na to, że strona, którą zleciłem do katalogowania była dodana do WSZYSTKICH katalogów jednocześnie (dopiero w dniu 15-16 kwietnia 2013r.) (tak jak widać w rozmowie powyżej było jasno napisane maksymalnie 100 linków dziennie). Domena powinna być linkowana w odstępie czasowym i rozłożona ilość linków ponieważ jak podkreśliłem jest to "świeża domena". Więc zlecenie nie dość, że zostało wykonane w sposób bezmyślny czyli dopalone wszystkimi linkami na raz to w dodatku czas oczekiwania na rozpoczęcie zlecenia wydłużył się od dnia 13.02.2013r do dnia 15.04.2013r. po moim wcześniejszym przypomnieniu "co z moją zleconą usługa". Dlatego ostrzegam wszystkich aby odpuścili sobie korzystanie z usług firmy SEOlancer ponieważ, nie dość że czas oczekiwania rozkłada się w miesiącach to dodatkowo, nie jest wykonywany zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, a to może grozić przypadkowym filtrem... (możliwe nawet, że bezmyślnym) i zepsuć komuś biznes.

Ogólnie dałem wielu osobom na tym forum zarobić, lecz wydane pieniądze na tą usługę w firmie SEOlancer były zmarnowane i lepiej byłoby przekazać je na "Fundację Anny Dymnej"

Niech to będzie przestrogą dla innych użytkowników, że można przez czyjeś bezmyślne podejście do zlecenia "delikatnie umoczyć" i nie jest tutaj mowa o pieniądzach lecz o problemie, który może się narodzić po przez takie nagłe linkowanie "nowej domeny".

P.S

Moja opinia na temat tej usługi została już wyrażona w pierwszym poście tego tematu

Dla porównania TUTAJ znajduje się opinia za inne usługi wykupione w innej firmie i znacznie się różni od tej powyższej, lecz również różni się poziom świadczonych usług i wykonywanych zleceń.

Pozdrawiam

Artur Nowiński

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności