Skocz do zawartości

Pytanie odnosnie PR


Buncol

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba za dużo czytasz Allegro - idąc ich tokiem rozumowania - będziesz miał PR 3 x 10 = 30! :)
Nie chcem sumowac wartosci PR tylko ilosc linkow, jesli do tych 10 stronek z PR 3 dochodzilo po 100 linkow to czy teraz G "przepisze" linki na nowa strone (ktora "w bazie" bedzie teraz miala 1000 linkow)

IMHO jeżeli robi się 301, to G zaczyna uważać nowy adres jako następcę i przypisuje mu taki PR, jaki miał poprzednik.

No tak wlasnie jest..jesli sie robi polaczenie 1podstrona->1podstrona. Natomiast ja pytam 10 ->1 :-)

Możesz zrobić taki test, ale ja obstawiam, że będzie na nowym PR 3, a przy okazji stracisz kilka stron z indeksu. Oczywiście to moje obstawiania i chętnie poznam rzeczywiste wyniki - zapraszam do działu Testy ;)

No szkoda byloby stracic te stronki..bo jest ich troszke wiecej niz 10 ;-)

Co do testu to przetestuje to i w miare mozliwosci podziele sie wynikami..Ale wczesniej chcialbym usluszec opinie jeszcze jakiegos praktyka :)

:D

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać jak na dłoni, że ilość linków do strony nie jest tak ważna, jak ich jakość. Po drugie mało linków wychodzących i można bez pozycjonowania dostać piątkę. Pozdrawiam

Hellz moglbys mi napisac w temacie lub na PW skad najlepiej brac mocne linki i jak oceniac ich moc ?

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zależy Ci na wysokim PR, to musisz mieć mało wychodzących i kilka silnych linków, to w zupełności wystarczy. Przykład: strona SBK Profil, do której się jeszcze nie dobierałem

www.profil.uni.lodz.pl - PR 5 stabilny, a linków w Google pokazuje 24. Widać jak na dłoni, że ilość linków do strony nie jest tak ważna, jak ich jakość. Po drugie mało linków wychodzących i można bez pozycjonowania dostać piątkę. Pozdrawiam

To co powiesz na to:

www.pajeczyna.pl

Linki: około 3 000

Wiek domeny: 6 lat

Linki wychodzące: 0

PageRank: 3

???

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie Ty masz te 3000 linków ?? poza tym sprawdź sobie wartość tych linków

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co powiesz na to:

www.pajeczyna.pl

Linki: około 3 000

Wiek domeny: 6 lat

Linki wychodzące: 0

PageRank: 3

???

Linkow 300 w msn i wiekszosc z katalogow.

Nic dziwnego ze strona ma PR = 3

Chce sie dowiedziec co robie nie tak.

A mi glownie chodzi o to ze choc mam duza ilosc linkow w msn to nie moge dostac PR = 5

Jak naradzie wielkie podziekowania dla Hallz'a, ktory rozwial moje watpliwosci ;) przez co mniej wiecej wiem co robilem nie tak.

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellz moglbys mi napisac w temacie lub na PW skad najlepiej brac mocne linki i jak oceniac ich moc ?

Skąd? Hehe, to już jest pytanie, na które każdy pozycjoner musi sobie odpowiedzieć sam. Mnie nie zależy na PR pozycjonowanych stron, a ta, którą pokazałem, ma linki naturalne z bardzo wartościowych stron jak np. strona główna UŁ, czy pracuj.pl .

Moc linka - jest teraz taki temat na forum i raczej można się z tym zgodzić, chodź dla mnie jest to średnio praktyczne zestawienie.

www.pajeczyna.pl

Sam sobie robisz kłopoty z redirectem - pozycjonujesz www.pajeczyna.pl, które przekierowuje na podkatalog. Albo rybka, albo akwarium. Jakby mi zależało na wysokim PR, to bym z tego zrezygnował.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watek przejrzalem pobierznie pisze do autora tematu !!!

PR wcale nie jest wazny, bo jak bys mial odrobine szczescia i stronke z 3 miesiace temu zalozyl i troche (doslownie troche) popozycjonowal z 20 linkow dobrych bys mial to pewnie bys teraz mial PR5 (po ostatnim update PR).

Moge Wam powiedziec ze mam forum - na stronie głównej 1 link wychodzący (do statystyk), pozycjonuje juz od roku i to jest cos o co naprawde dbam. Jest to takie moje 'oczko w glowie' :) choc nadal ma PR3 z tego jestem juz na 2 frazy pierwszy w google (z tego mijam strony z PR5 pozycjonowane tylko na 1 z tych fraz) na 3 fraze najbardziej oblegana jestem juz 9.

I znajoma tylko na tym forum miala w podpisie link do swojego bloga i dostala PR5 :) . Wniosek ze czasem starczy tylko 1 silny link (tzn. starczy dla takich updatów ;) )

Wiec nie patrz na PR tylko zdobywaj linki - pozycja sie liczy, nie PR.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności