Skocz do zawartości

TP S.A. blokuje strony i serwery


Były... viper134

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się z wami podzielić info od mojego brata, który nałogowo gra w LoL, ale nie może bo użytkownicy nowego Liveboxa nie mają dostępu do tej jak i innych gier oraz np. Gimp.org , SpeedyShare, niektórych serwerów downloadu chomikuj.pl, a na początku nawet Flickr nie działał - Chrome zgłasza "Przekroczono czas Połączenia" - na forum ww gry jest już 4000 postów, a infolinia TP zgłasza "Problem jest znany, a niedziałanie kilku stron to nie powód do reklamacji"

Usterka ma być naprawiona do godziny 15... zobaczymy, ale na razie komuś pomyliły się przepisy Francuskie z Polskimi - dla przypomnienia tam wystarczy przesłanka do blokady serwera/serwerów/grupy IP

Strony działają na Serwerach VPS Windows, Telefonie z Play i T-M oraz Blueconnecie oraz przez proxy i inne cuda.

Wg domyśleń userów zostały zablokowane konkretne zakresy IP z krajów (nie wszystkie serwery Chomikuj są w jednym miejscu dlatego jedne działają, a drugie nie)

https://www.orange.pl/kid,4002278347,id,2423101136,title,Blokowanie-stron-serwerow-przez-neostrade,forumthread.html

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę namieszali, i nie dotyczy to tylko Liveboxa ale generalnie użytkowników neostrady. Ja od wczoraj nie mam dostępu do żadnej strony na serwerze w USA, oczywiście przez proxy da się, ale nie po to płacę, żeby tak cudować.

I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem to kilka dni temu.

Mamy TEPSE w biurze i zablokowali nam jakieś IP na seohostingu na SEONIC.PL i nie działały nam zapleczówki :) a innym działały..

Telefon + Mail do ORANGE no i odpowiedź, że do 15 naprawią bo trwają prace techniczne..

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam dostępu do żadnej strony na serwerze w USA

CloudFlare działa bez przeszkód [na szczęście]

Działające IP w ProxyMarkecie powinni dziś sprzedawać na godziny :P

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam że to wina domyślnych serwerów DNS, Były... viper134 zmień na 8.8.8.8 i 8.8.4.4 ( sam korzystam z tspy ale nic dziwnego nie zauważyłem - tyle ze swój sprzęt i dnsy właśnie googla albo cyfronetu)

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie siedzę as na serwerze windowsowym bo nie na swoim kompie i wygodniej, ale jak będę w domu i dalej będzie awaria to spróbuję :)

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności