Skocz do zawartości

Lewy nie powinien więcej grać w reprezentacji


taurus

lewy w reprezentacji  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Lewy powinien być jeszcze powoływany do reprezentacji?

    • Tak
      38
    • Nie, bo mu kompletnie nie zależy
      20
    • Nie mam zdania
      4


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Lewandowski grą w piłkę zarabia na życie.

Nikt nie mówi, iż jest inaczej. W takich klubach jak MU, Chelsea, Real, Barcelona, Bayern jest dużo kokurencja na każą poazycję i to światowych klasy zawodników, więc ciężko jest się przebić. Lewy to jednak nie CR czy Messi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Real

Jak wiesz ten klub przegrał ostatnio z klubem Lewandowskiego.

Lewy to jednak nie CR czy Messi!

Lewy to Lewy i ostatnim razem był dużo lepszy od CR

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewy ma poprostu farta,

bo to jest dziwne ze dla borussi strzela a dla polski w ogole,

poprostu wie gdzie sie znalezc i wsadzi noge i gol,

czeka on na dokladne podanie pod sama bramke i wystawia noge kazdy dobry pilkarz to potrafi,

takie jest moje zdanie,

dobry jest ale bez przesady, nie umowy sie do ronaldo czy messiego i innych pilkarzy

przejdzie do innego klubu i przestanie strzelac wiec niech lepiej siedzi w tej borussi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewy ma poprostu farta

To zrób sobie też farta

bo to jest dziwne ze dla borussi strzela a dla polski w ogole,

Nic w tym dziwnego nie ma.

poprostu wie gdzie sie znalezc i wsadzi noge i gol,

Też tak zrób, co Ci szkodzi.

takie jest moje zdanie,

No cóż, chyba tylko Twoje.

dobry jest ale bez przesady, nie umowy sie do ronaldo czy messiego i innych pilkarzy

Dlaczego?

przejdzie do innego klubu i przestanie strzelac wiec niech lepiej siedzi w tej borussi

Zagraj w totolotka jak tak umiesz przewidywać.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na jego miejscu bym uciekał z Borussi, zamiast dawać się dymać za 1,4mln, gdy mniej skuteczni piłkarze zarabiają więcej, siedząc częściej na ławce :-)

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czemu mnie krytykujesz to jest moje zdanie, a w polsce jest wolnosc slowa wiec mowie co mysle,

przejdzie do innego klubu i zniknie,

zreszta chyba malo ogladacie bo wiekszosc jego goli jest poprostu wylozenie nogi ,

tylko z realem cos pokazal to przyznam ale wczesniej nie za bardzo,

zreszta pare miesiecy koles gra dobrze i kazdy sie podnieca nim ze najlepszy , mozna gadac o kim ze jest najlepszy jesli gra juz dlugo i dobrze jak messi czy ronaldo,

za duzo sie nim podniecaja ludzie a moim zdaniem duzo lepszy jest blaszczykowski,

i jak mam zrobic sobie farta? haha

chyba ze potrafisz to sobie zrob tego farta :]

w polskiej reprezatancji nawet nie potrafi strzelic gola sam na sam z bramkarzem i tak bylo pare sytuacji tak samo nie potrafi wypracowac sytuacji jak ma pilke pod bramka bo stoi i czeka

chyba jednak malo meczy ogladasz :)

ze ty masz inne zdanie niz ja nie znaczy ze masz racje, ja wyrazam swoja opinie po to powstal ten temat zeby wyrazac swoje opinie taka jest moja :)

ja ciebie nie krytykuje ze uwielbiasz lewego bo to twoje zdanie i kazdy ma prawo do swojego zdania,

to ze ktos zagral pare meczy dobrych nie znaczy ze jest najlepszym na miano najlepszego trzeba pracowac i byc dobry pare dobrych lat a nie rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już wspomniałem kazdy z Nas jest dobrym trenerem/doradcą/finansistą/pracownikiem/właścicielem firmy ... tylko czemu to tak ch...o wychodzi co nie ? ;):P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności