Skocz do zawartości

Lewy nie powinien więcej grać w reprezentacji


taurus

lewy w reprezentacji  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Lewy powinien być jeszcze powoływany do reprezentacji?

    • Tak
      38
    • Nie, bo mu kompletnie nie zależy
      20
    • Nie mam zdania
      4


Rekomendowane odpowiedzi

haha,

to jesli masz czas to sobie poszukaj bo w kazdym meczu blaszczykowski ma asyste albo za*******e gra,

widac jak znasz sie na pilce

nie dyskutuje z kims o pilce jesli na niej si enie zna ;)

to ze widziales 1 albo 2 mecze nie znaczy ze sie znasz:)

zreszta chyba nie wiesz jak blaszczykowski wyglada bo jesli ogladales bvb z realem to bys zobaczyl co robil blaszczyk ;)

wiec tym postem koncze swoje wypowiedzi bo nie mam sensu tu pisac jesli ktos nie zna sie na pilce a sie drze najbardziej

zawsze tka jest ten kto najwiecej krzyczy i krytykuje go**o sie zna ;)

zeby strzelic gola musi ktos dobrze podac :) bo sam meczu nie wygrywasz a ty tak twierdzisz bo tylko uwazasz lewego za boga a ktos mu jednak musi podac zeby strzelil

i wlasnie tym pokazujesz jak si ebardzo znasz na pilce;) pilka to nie szachy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

to jesli masz czas to sobie poszukaj bo w kazdym meczu blaszczykowski ma asyste albo za*******e gra

Nie ja to twierdziłem i nie ja będę szukał ,hahaha

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greuther Dortmund 1 : 6

4 asysty

i tez strzelil 1 gola,

BZDURA

Niemiecki magazyn "Kicker" docenił pomocnika Borussii Dortmund, Jakuba Błaszczykowskiego, który w meczu przeciwko Greuther Fuerth popisał się trzema asystami i golem. Polak znalazł się w jedenastce kolejki.

https://www.wprost.pl/ar/395735/Trzy-asysty-i-gol-wystarczyly-Blaszczykowski-w-jedenastce-kolejki/

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze ktos strze duzo goli nie znaczy z ejest najlepszy

przypomne ci jak ostatnio blaszczykowski mial 4 albo 5 asyst w jednym meczu,

To też z pamięci?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladam duzo meczow i pisze z pamieci,

bo nie mam czasu szukac w necie ile kto mial asyst czy goli,

pomylilem sie :)

wkoncu pomylka to ludzka rzecz,

ty nawet nie wiedziales o tym ze taki mecz pewnie byl :)

bo pewnie tylko szachy ogladasz,

i dla przypomnienia wczoraj tez blaszczykowski strzelil :) ale pewnie tez o tym nie wiesz bo niestety ale nie oszukuj sie ale nie ogladasz meczy tylko cos o lewym przeczytales i sie podniecasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza "10" klasyfikacji kanadyjskiej Bundesligi:

Mecze Gole Asysty Punkty

1. Stefan Kiessling 31 22 10 32

2. Robert Lewandowski 28 23 7 30

3. Thomas Muller 25 12 12 24

4. Jakub Błaszczykowski 24 11 11 22

na gorze masz klasyfikacje kanadyjskie jesli w ogole wiesz co to jest:D

blaszczykowski jest 4 wiec samo za siebie mowi ta tabela ze jest dobry a ty uwazasz go za nikogo tak brzydko mowiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz za razem sie myle? hahah

to ze pomylilem sie z asystami ile mial to znaczy ze za kazdym razem si emyle? haha

wroc lepiej do szachow :)

wez skoncz bo mnie rozsmieszasz :) "raz za razem sie mylisz" hahaha to gdzie jeszcze sie pomylilem ?:D

bo tylko z asystami sie pomylilem :]

idz poogladaj sobie mecze nadrob zaleglosci bo widac jak ogladasz mecze :)

a jak sie nie interesujesz pilka nozna to nie pisz o niej ! :)

bo tak zawsze jest duzo ktos gada co by zrobil z polska reprezentacja a nawet nie oglada pilki nozej i nie potrafi kopnac pilki prosto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert Lewandowski został uznany najlepszym piłkarzem tygodnia na świecie w plebiscycie fachowego portalu goal.com. Walnie do takiego wyboru przyczyniły się cztery bramki strzelone przez Polaka w meczu Borussii Dortmund z Realem Madryt (4:1).

https://www.bundesliga.pl/aktualnosci/9485/Lewandowski+pi%B3karzem+tygodnia+wg+Goal.com

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja recepta jest taka : wywalić 3 z BVB i Szczęsnego z reprezentacji, a zaczniemy wygrywać.

Nie wierzę w to po prostu. Czytam częściowo tą dyskusję i myślę sobie: "że im się chce...". Ale kiedy widzę takie bzdury to ręce opadają? Szanowny kolego jak możesz coś takiego pisać? 3 z BVB to nasi najlepsi piłkarze. I to 2- 3 razy lepsi od innych. Doceniani przez wielkich trenerów, obecni na listach transferowych wielu klubów. Więc proszę, nie mów takich bzdur.

To tak jak byś powiedział: przez Małysza był taki słaby poziom w skokach. Małysz odszedł i proszę mamy drużynę.

A mówiąc o Szczęsnym pokazałeś jak słabo się orientujesz bo kto inny jest dziś bramkarzem numer 1.

Edit:

Jeszcze jedna rzecz mnie naszła. Na tej zasadzie wywalmy 3/4 drużyny. Boenischa- bo czasem miewa fantastyczne występy w Bayerze, Polanskiego bo przecież jest solidnym zawodnikiem. Wywalmy Krychowiaka i Glika tak asekurayjnie, bo zaraz będą bardzo dobrymi piłkarzami i też im pewnie palma odbije. No i nie powołujmy absolutnie do kadry Salamona, bo ten to dopiero będzie gwiazdą, skoro teraz już gra tam, gdzie gra. Ja myślę, że najlepiej to zbudujemy drużynę na bazie Podbeskidzia Bielsko Biała- wówczas sukces mamy murowany!*

* Przepraszam wszystkich kibiców tego klubu:)

logomini.png
artykuły | opisy | tłumaczenia | synonimy | content marketing| prowadzenie FB

TXT4SEO.pl | txt4seo@txt4seo.pl| 516 423 653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności