Skocz do zawartości

Antywirus - z jakiego korzystacie?


makskolar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

chciałem Was zapytać z jakich programów antywirusowych korzystacie?

Ja od dłuższego czasu testowałem różne antywirusy zarówno płatne jak i bezpłatne i doszedłem do wniosku, że czasem warto zapłacić kilka złotych rocznie, bo płatne oferują naprawdę dużo więcej. Największe wrażenie zrobił na mnie FileMedic Antivirus. Program korzysta z najnowszej bazy sygnatur wirusów, która jest na bieżąco aktualizowana. Według mnie otrzymujemy skuteczną ochronę przy niskim wykorzystaniu systemu (nie muli komputera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Program korzysta z najnowszej bazy sygnatur wirusów,

Ale jak sama nazwa wskazuje ten program skierowany jest wyłącznie do instytucji medycznych. Takich jak szpitale, przychodnie zdrowia etc.. Jesli program zakupi osoba z poza branży virusy będą przepuszczane ze zwiększoną siła. Plus virus ebola dodtkowo w pakiecie.

Skąd pobierana jest baza sygnatur, z którego szpitala?

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje życie zmieniło w końcu się na lepsze, dołączę do szanownego grona zadowolonych konsumentów tego softu, skoro oni go tak zachwalają to i ja zamówię kilka licencji, dam tacie, mamie, siostrze, kochance oraz zamontuje w podręcznym zegarku

Jeszcze raz dzięki ;)

Dotychczas moim antyvirusem był kret oraz Raid, teraz inaczej będę walczył ze szkodnikami ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego antywirusa z pierwszego postu ostatnio za free dawali do już nie pamięta jakiej gazety, chyba Komputer Świat.

Na poważnie, zestaw Kasperski Internet Security 2013 + Emsisoft AntiMalware + logiczne myślenie, na co klikamy w sieci. Na takim zestawie powinniśmy być w miare bezpieczni. :)

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poważnie, zestaw Kasperski Internet Security 2013

na poważnie nigdy nie kupuje się i nie poleca produktów kaspersky lab chyba że kogoś nie lubisz i chcesz mu chcesz zrobić kawał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności