Skocz do zawartości

Antywirus - z jakiego korzystacie?


makskolar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dlaczego tak twierdzisz?

bo ich soft daje ()() średnio raz na rok, nie wiem z czego to wynika ale na moje jest to soft najmniej godny zaufania co udowodnił to w ostatnich latach wielokrotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na moje jest to soft najmniej godny zaufania co udowodnił to w ostatnich latach wielokrotnie

Na moje to kaspersky i norton, mają jedne z najlepszych laboratoriów do pracy nad virusami i innymi tego typu programami.

90% wykrytych nowych zagrożeń pochodź właśnie od nich. Tak samo soft, dobrze skonfigurowany jest wystarczającym narzędziem do pracy.

Wcześniej używałem Nortona od kilku lat Kasperskiego, używając tych programów nie miałem żadnej infekcji. Plus oczywiście dobry firewall, ale to wiadomo. To jest podstawa.

Podstawowym błędem użytkowników programów antywirusowych i firewalli to praca na standardowych ustawieniach. Mało kto konfiguruje programy pod własne potrzeby.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje to kaspersky i norton, mają jedne z najlepszych laboratoriów do pracy nad virusami i innymi tego typu programami. 90% wykrytych nowych zagrożeń pochodź właśnie od nich. Tak samo soft, dobrze skonfigurowany jest wystarczającym narzędziem do pracy.

Prawda.

(...) od kilku lat Kasperskiego, używając tych programów nie miałem żadnej infekcji. Plus oczywiście dobry firewall, ale to wiadomo. To jest podstawa.

100% prawda, też tak mam. Kaspersky'ego z 10 lat używam i nie miałem jeszcze poważnych infekcji.

Podstawowym błędem użytkowników programów antywirusowych i firewalli to praca na standardowych ustawieniach. Mało kto konfiguruje programy pod własne potrzeby.

Przy pracy na softach SEO zawsze stosuje indywidualna konfiguracje, aby być jak najbardziej bezpiecznym i zarazem optymalnie wykorzystać moc narzędzi.

Na koniec chciałbym dodać, że za dobre bezpieczeństwo zawsze trzeba na swój sposób zapłacić. Przykładowo tak jak z bankiem. Aby nasze pieniądze były bezpieczne, płacimy prowizje za prowadzenie konta, przelewy itp.

P.S. W rzazie problemów z wirusami polecam jeszcze program HitmanPro (ma w sobie wbudowane kilka silników antywirusowych np. G Data, IKARUS, Emsisoft, Dr. Web)

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Defaultowy, majkrosoftowy przy windzie8 (nawet nie pamiętam, jak się zwie, Defender, czy coś). Perfekcyjnie zintegrowany z systemem. Pierwszy taki antywirus, który działa w tak przezroczysty dla użytkownika sposób. Czy jest dobry? Nie wiem, ale co jakiś czas dodatkowo skanuję się MBAM i jest czysto.

- Przypadek? Wszechświat nie może sobie pozwolić na taki luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Kasperskiego z powodów które opisał Slaf. Poczytajcie w necie o na prawdę laboratorium antywirusowym Kasperskiego a nie 2 koderach na krzyż co maja inne softy. kasperski najszybsze reaguje na nowe zagrożenia to jest fakt.

Polecam jeszcze

https://www.malwarebytes.org/

Tani i skuteczny, ale potrzebuje indywidualnych konfiguracji, na domyślnych zbyt nadgorliwy. Co ciekawo jeden z niewielu softów co działa z Windows Serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku lat używam Nortona 360. śmiga jak mało który, nie zamula kompa a efektywność jak w SAV_CE

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności