Skocz do zawartości

Wyciągnięcie maksimum z zaplecza


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, moje pytanie pewnie jest banalne, ale nie znalazlem jakiegos swiezego tematu, dlatego zakladam nowy.

Mam duze zaplecze skladajace sie z ogolnotematycznych precli. Co proponujecie, aby wyciagnac z zaplecza maksimum i nie ryzykowac bana zaplecza:

- jakie reklamy banerowe?

- jakie reklamy wyświetleniowe?

- jakie reklamy kontekstowe? (poza adwords z wiadomych względow)

co jeszcze?

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze najpierw musisz sobie zadać pytanie.

W jakim celu budowałeś zaplecze (tak duże zaplecze)?

Jak w celu promowania/pozycjonowania witryny/witryn to czy jest sens ładować banery reklamowe?

I

Czy zaplecze jest wartościowe – baner musi na siebie zarabiać, a nie tylko wisieć…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jakie to zaplecze ma ruch ;)?

Ja bym obstawiał adkontekst z prostej przyczyny... nie musisz bawić się w zgłaszanie do programów jak to bywa w sieciach afiliacyjnych. Do tego można dorzucić reklamy w treści i coś tam może zarobisz ;)

Ew coś bardziej ryzykownego: linkolo.pl. Pod precle myślę że będzie bardzo dobre z uwagi na dużą ilość tekstu.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz latwe hasla , staw mfa i linkuj, pchaj je w top1.

lepsze to niz nic, po co sie zaplecze ma marnowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staw mfa i linkuj, pchaj je w top1

takie zaplecza jak on stawi nie przetwarzają w TOP 1 i tygodnia, wiec rada Pawka jak jak kulą w plot.

Jesteście naiwni, przecież tu nie chodzi o zdobycia wiedzy jak zarobić na zapleczu a raczej jak zarobić na sofcie do stawiania zaplecza :D

Bo każde zaplecze stawi się w jakimś celu i ten cel i jest zysk z tego zaplecza. Chyba Ameryki nie odkryłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

więc odpowiem tobie w dziwny sposób, zainstaluj Adsense

i dostań bana w trybie natycmiastowym... :)

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Bo każde zaplecze stawi się w jakimś celu i ten cel i jest zysk z tego zaplecza...

Nic dodać nic ująć. Dziwny temat, kryptoreklama czy co?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli to jakieś wychodowane precle to zapewne nie wpadają tam ludzie czytać wartościowe artykuły, bo ludzie czytają na tych znanych i mocnych stronach :) Więc jeśli tam nie ma użytkowników lub jest kilka na miesiąc a średnio 2 % z nich mogło by klikać w baner, to zarabisz na jedną paczkę fajek rocznie. Jeśli nie ma tam większego ruchu, to może ktoś zgodzi Ci się płacić za swoją reklamę u Ciebie 7 zł miesięcznie, czyli nic.. Trudno liczyć na dobry zarobek, za to ryzyko, że Twoje strony podpadną jeśli składać się mają tylko z artykułów do pozycjonowania i reklam ;) co za dużo to nie zdrowo..

zakładałem multikonta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności