Skocz do zawartości

Szansa na sukces polskiej nauki Grafen


bogdansenator

Rekomendowane odpowiedzi

listę prezydentów RP od najlepszego do najgorszego?

w każdym razie podobno tylko jeden nie był agentem.

Tu bym polemizował. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to tym wszystkim politykom którzy po skończeniu "kariery" a czasami nawet i w jej trakcie są zatrudniani na stanowiskach konsultantów "sprzedając" informacje i swoje kontakty .

Tak na marginesie polscy politycy to kosmici?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówimy o obecnym to faktycznie nie był.

LOL. Gdyby nie WSI to byś nawet nigdy nie dowiedział się kim jest Bronisław Komorowski

poczytaj o powiązaniach obecnego prezydenta z WSI- ja nie mówię że to coś złego -ale mówienie że obecny prezydent jest czysty to gruuuba przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie WSI to byś nawet nigdy nie dowiedział się kim jest Bronisław Komorowski

poczytaj o powiązaniach obecnego prezydenta z WSI- ja nie mówię że to coś złego -al

Tak się składa, że znam historię, zakres działania legalnego i tego mniej legalnego, operacje na terenie polski i proces rozwiązania WSI.

Napisz proszę co masz na myśli, ponieważ nie rozumiem co chcesz przekazać.

PS.

Za linki ze stron prawicowych dziękuje.

Edit.

Chodzi oczywiście o powiązania B. Komorowskiego z WSI.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś słuchając Komorowskiego, który nieodmiennie kojarzy mi się z dziadkiem opowiadającym wnukom jak to "drzewiej" bywało a nie z prezydentem, zastanawiałem się kto będzie następnym prezydentem RP. Bo to za jakieś dwa lata wybory?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nikonem będzie reelekcja, to wiadomo, Komorowski ma duże poparcie, budzi zaufanie. Aktywnie bierze udział w uroczystościach państwowych, życzenia w święta itd. Robi wszystko co ma robić prezydent czyli być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności