Skocz do zawartości

zawartosc katalogoe i kasowanie linkow


Stanleyk700

Rekomendowane odpowiedzi

hej wszystkim...

czy jest jakas prawidlowosc usuwania linkow z katalogow???inaczej mowiac co ile czasu katalogi sa czyszczone????od jakiekos czasu(moze tydzien) zauwazylem ze w wiekszej ilosci katalogow z kilku set wpisow w jednej kategori zrobilo sie kilkanascie kilkadziesiat...domyslalam sie ze dla porzadku i innych wzgledow katalogi sa czyszczone tylko czy sa jekies konkretne ustalenia czy jak sie komu podoba????

pozdrawiam!!!

Perła beskidów zaprasza na Noclegi Ustroń. Gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrego wpisu nikt nie usuwa, jesli Twoja strona jest prawidlowo dodana to powinienieś się cieszyć, że pozostałe zostały usuniete, dzięki temu Twoje linki staają się mocniejsze... Ja swoje katalogi moderuję raz w tygodniu, i zdaża mi się usnąć około 100wpisów, ale są to wpisy albo niezgodne z polskim prawem, albo niedziałające, w złej kategorii itp. Ale 100 wpisów z katalogu, a nie 100 z podkategorii, coś Ci się chyba pomyliło..

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resetowanie katalogow ?

Moze Ci sie pomylilo z toplistami ?

Co do szybkosci zniakania wpisow w google to ja powiem ze mialem katalog mial cos zaindeksowane ponad 10`000 stron. Serwer mial awarie chyba prawie tydzien nie działał i z tych 10`000 stron zrobiło mi sie 160 !!!

Wiem z obserwacji ze google moze nawet nie miec zaindeksowanej podstrony jakiejsc na ktorej jest link ale wie o nim i daje mu to jakis power. (testowalem to na zasadzie zlapania filtra dodalem linka strony testowej do kilu stron ktore mialy tylko str. glowne zaindeksowane ale oprucz tego mialy jeszcze kilkanascie tysiecy innych stron na ktoreych byl testowy link. Niby ich nie bylo w google a jednak filtra dodstalem :) )

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności