Skocz do zawartości

[prywata] jaki tablet do netu?


kayman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Używam Galaxy TAB 7.0 i stwierdzam ze jest za mały, jednak tablet 10" jest znacznie praktyczniejszy

o na to nie mam wpływu :) ma być 7", ja tez bym wolał 10" ale cóż ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan, na tabletach z 1 rdzeniem i 512 kB RAM obecnie standardem jest andek 4.03 lub 4.04. Starszego Androida nie należy używać w sieci. Powtarzam nie ma najmniejszego problemu z multimediami, no chyba że ktoś jest cały czas w sieci i pozwala na serwowanie sobie reklam, tych z aplikacji nie z WWW, wtedy dwa rdzenie i 1 GB RAMu to rzeczywiście minimum :)

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę mało, ja testowałem na 512 mB RAM.

Się czepiasz literówki ;D

Nie wiem co mnie napadło z tymi kilobajtami, mea culpa :)

A tak w ogóle to chodziło mi oczywiście o 512 MB i nie sądze żeby na 512 mB poszło :)

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odgrzałeś kotleta jakimś softem czy tak z palca szukałeś?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, mam zamiar kupić tablet, 10calówkę, dosyć wydajny i długo działający na aku. Jaki polecacie?

Coś do 700zł, filtry nałożone już pod tym linkiem:

https://allegro.pl/tablety-urzadzenia-121202?offerTypeBuyNow=1&order=p&price_enabled=1&price_from=300&price_to=650&a_text_f%5B16329%5D%5B0%5D=9&a_text_f_enabled%5B16329%5D%5B0%5D=1&a_text_f%5B16329%5D%5B1%5D=11

Głównie do neta, ale i czasem oglądnie się jakieś filmiki na yt, czy też pyknie coś z G. Play. Nie chcę się zawieść dlatego zależy mi na opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności