Skocz do zawartości

[prywata] jaki tablet do netu?


kayman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Najtańsze, ale sensowne, będą Lenovo - budżet niewiele ponad 700

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tablet do zastosowań profesjonalnych to tylko z Windowsem.

Możesz wyjaśnić wyższość windowsa nad androidem? Uwzględnij fakt że jest więcej softu na adroida.

O jakich profesjonalnych zastosowaniach piszesz?

Oczywiście nie oceniamy chińsjiego chłamu tylko tablety z wyższe półki. Z takich korzystają profesjonaliści.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uwzględnij fakt że jest więcej softu na adroida.

Taaa szczególnie do SEO, albo do foto :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś miał do czynienia z kindle fire hdx? Mam sentyment do tej marki ze względu na politykę gwarancyjną amazona (czytnik ebook zmiażdżyłem cielskiem, po dwóch tyg. otrzymałem nowy przed wysłaniem uszkodzonego egzemplarza)

https://www.amazon.com/kindle-fire-hdx-student-gaming-tablet/dp/B00BWYQ9YE

Alkowiki - dla większego relaksu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlaf jak dla mnie głownie to łączenia się z dedykami, VPSami, sterownie softami SEO. Niektóre softy mam zainstalowane na tablecie ( te co działają z 8 ką), czasami jakiś projekt edytuje tworze a pożnij wysylam wprost na serwer. Dostęp do FTP. Przez dobry markowy tablet na androidzie który używałem wcześniej robić tego nie moglem. Dodatkowo potrzebuje często Ofice, jakiś soft do edycji PDF. Uważam ze tablety na anfroidzie dobre do multimedia i to nie końca bo maja problemy z flashem na przyklad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie głownie to łączenia się z dedykami, VPSami, sterownie softami SEO.

Max, wszytko to jest. Moze nie wszystko darmowe ale jest.

Osobiście przerabiałem wszystkie dostępne os na tablet. Wygrał android a zaraz za nim jest iOS. a tylko dlatego, że do androida jest więcej softu.

Tak jak pisałem wcześniej, pomijam tanie tablety. Miałem dwa modele w ręku i więcej nie sięgnę w tym kierunku.

Oczywiście każdy os trzeba pod siebie zoptymalizować, ale o tym każdy wie. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w jaki sposób w Androidzie podłączasz myszkę, lub działająca emulację przynajmniej prawego przycisku? Mam Acera 10 calowego 32G chyba 1600 zł kosztował i nie znalazłem tam sposobu normalnej pracy na zdalnym pulpicie na przykład lub na serwerach przez FTP. Po drugie lubię na przykład mieć SB z dodatkami pod ręka głownie za sprawą dodatków więc jak zainstalować SB na tablecie?

Jak radzisz sobie z serwisami online gdzie jakaś jego cześć jest zrobiona w flashu i niema wersji mobilnej?

90% rzeczy które wykorzystuje to aplikacje webowe, PHPowe na serwerach. Jak dla mnie android do tych celów nie nadaje się. Nawet telefon już zmieleniem na nokie z Windowsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności