Skocz do zawartości

[prywata] jaki tablet do netu?


kayman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Szlaf możliwie ze nie-chciało mi się szukać dziesiątek apek aby dostosować Androida do podstawowej konfiguracji Windowsa, ale znasz jakiś soft seo który działa na androidzie? I nie odpowiedziałeś mi 3 raz, jak sobie radzisz z flashem w serwisach online? I jeśli to nie jest sekretem jaką aplikacje wykorzystujesz do pracy przez zdalny pulpit na serwerach z Windowsem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szlaf możliwie ze nie-chciało mi się szukać

Na to nie mam wpływu.

Wybacz, ale odpowiedzi na Twoje pytania są w internecie, wystarczy zadać odpowiednie pytanie dla wyszukiwarki.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie-chciało mi się szukać

bo wysyłasz mnie jak leminga do wyszukiwarki,

Ty tez tak robisz jak ktoś pisze, że się nie chce szukać. ;)

Dwa linki przykładów aplikacji. Dla podstawowe zapytania.

https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=remote+desktop+for+android

https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=flash+player+android

Oczywiście napiszesz, że u Ciebie nie działa. W moich tabletach działa wszystko poprawnie. :)

owszem, mogą być problemy z tabletami nie markowymi, tanimi z Chin. Tam są czasami problemy softwarowe lub hardwarowe, ale o takich nie rozmawiamy. Rozmawiamy o tabletach dla profesjonalistów. :D

Dlatego nie pisz o wyższości Windowsa nad Androidem w tabletach, skoro nie chciało się Tobie szukać aplikacji. :)

Dla mnie Windows to DNO, w tabletach oczywiście. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Używam Galaxy TAB 7.0 i stwierdzam ze jest za mały,

Też używam takiego tabletu, jak dla mnie ok. Do przeglądania fejsa, G+, twittera itd, wiadomości z portali informacyjnych, wpisów z blogów siedząc sobie wygodnie w fotelu jak najbardziej. Oczywiście do poważniejszych zadań się nie nadaje, bo 7 cali to za mało. Ale trzymać 10 w ręku, to też zbyt komfortowe nie jest, wiem bo też używałem przez jakiś czas.

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście też polecam jakiś tablet dwurdzeniowy (jakaś tegra2 na pokładzie) i 1 GB RAM ;) Sam korzystam właśnie z takiego zestawu na moim sony tablet s i nie narzekam. Do netu, angry birds czy obejrzenia VOD spokojnie się nadaje.

A co do podłączania myszki to u mnie śmiga podłączenie myszki poprzez OTG ;) Podłączam pod tablet odbiornik myszki bezprzewodowej esperanza i ładnie smiga ;) Tyle że ja z myszki nie korzystam z prostej przyczyny... nie po to mam ekran dotykowy aby jeszcze myszkę podłączać :D (fakt że rzadko korzystam ze zdalnego pulpitu)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym myślicie?
https://m.pclab.pl/news57733.html

E.:

Zastanawiam się nad tym tabletem, 10 cali, rozdzielczość: 2048*1536, 10 000 mAh, RAM 2GB, już nie pisząc o procku... Tylko się zastanawiam czy go nie kupić:

https://www.onda-tablet.com/onda-v989-octa-core-a80t-9-7-inch-retina-screen-ram-2gb-android-tablet-pc-32gb.html?utm_source=tablety.pl&utm_medium=artykul&utm_campaign=tablety.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym myślicie?

Specyfikacja jest ciekawa, pytanie jaka będzie jakość elementów i wykonania.

W Europie królują tajwańczycy i apple. Wątpię aby dobrowolnie i bez walki oddali rynek. Zwłaszcze, że obecne jest też Google ze swoim nowym jeszcze tajemniczym androidem.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności