Skocz do zawartości

Świnia ze mnie, 12 zł za klupnięcie ;)


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

ale bardziej zeby samemu zrezygnować z produktów google taka dieta

Nie korzystam z produktów google prócz OS na telefonie (i tak jest znacznie odchudzony).

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

.....

Nie no, nie jesteś, sporo jest cebulaków w PL.

tak się przez chwile czułem samotnie ale ufff dzieki juz myślałem że jestem jedynym cebulakiem :)

....

Nie korzystam z produktów google prócz OS na telefonie (i tak jest znacznie odchudzony).

że niby nie używasz wyszukiwarki google ? nie wierze :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że niby nie używasz wyszukiwarki google ?

W ogóle nie biorę wyszukiwarki pod uwagę. Google tak zmonopolizowało polski internet, że nie da się prowadzić działalności internetowej bez ich wyszukiwarki.

Za to, użytkownicy internetu (tylko użytkownicy) mogą się obejść bez produktów Googla.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności