Skocz do zawartości

Zmiana adresów na przyjazne a podwojona treść?


mf

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bijcie jak już było, szukałem ale nie znalazłem (jak było to słabo szukałem).

Mam katalog/forum i zmieniłem linki na przyjazne, zrobiłem nową mapkę, zapodałem do google, wrzuciłem kilka linków na nowe, przyjazne adresy i od czasu kiedy home wprowadził mod rewrite nic się nie dzieje w tym temacie w google. Niby je mapki, niby goni jak głupi ale ciągle pokazuje stare linki. Obawiam się, żemoże pomyśleć że mam zduplikowaną treść i dać mi klapsa. Da się jakoś, za pomocą cudownego 301 zrobić przekierowanie, aby ze starych adresów właził na nowe?

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak długo czekasz na zaindeksowanie nowych linków? Ja też zmieniłem na przyjazne i prawie tydzień minął a w indeksie pozostają stare. Myślę że trzeba po prostu cierpliwie czekać i się nie denerwować. Gogiel napewno wcześniej czy później zrobi update podstron i stare wywali.

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zauważyłem że dzisiaj zostały załapane linki z mod_rewrite w moim katalogu. Także cierpliwości i tyle :D

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Da się jakoś...

Oczywiście, że było

W php musisz to zrobić. Sprawdzasz jaki url został wywołany i jesli to nie HTML to nagłówkowo 301 na przyjazny.

Przykład masz tu -> https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?s...ndpost&p=142915

i 5zł się należy za link do rozwiązania problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobnie - adresy podstron bez mode rewrite, zrobiłem przyjazne i wysłałem mapke do google, stare zostały wyindeksowane i pojawiły sie nowe

nawet jak później walnąłem w mape oba rodzaje to nie było żadnych ubocznych efektów, poprostu nie zostały zaindeksowane te pierwsze bez przepisywania

respect.gifgoogle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności