Skocz do zawartości

Czy byliśmy pierwsi na tej Ziemi?


Jacek J.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No dobra, nie przechodźmy na temat wiary bo zaraz wywiąże się na nowo jałowa dyskusja.

Myślę, że przekonanie o tym, że jesteśmy jedynymi mieszkańcami tak wielkiego wszechświata jest troszkę naiwne. Sam opis Mahabharata daje wiele do myślenia.

Blake a masz jakieś dowody że nie istnieje, twierdzisz że w magiczny sposób powstaliśmy

Już sama teoria ewolucji. Teorie powstawania wszechświata i życia na Ziemi są bardziej prawdopodobne niż to, że wszyscy wywodzimy się od dwóch osób, jakież to wtedy mutacje z tego by się porobiły. Kazirodztwo jak nic;)

Po za tym twierdzisz że 5% ateistów ma racje a odrzucasz zdanie ponad 90%

Ciekawe dane, skąd pochodzą? Bo spis ochrzczonych dzieci (jaki posiada kościół) nie czyni ich wszystkich katolikami ;)

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też lubię Danikena, ale bardziej poczytać ;)

Ja z bajek i baśni wolę Andersena ;)

ja ostatnio wciągam jeszcze Grimm, piękne ilustracje teraz robią :)

Blake a masz jakieś dowody że nie istnieje

nie powtarzaj się, bo to już było - ty pokaż dowody, że jest.

Po za tym twierdzisz że 5% ateistów ma racje a odrzucasz zdanie ponad 90%

o tym już dawno wiadomo, że większość przeważnie nie ma racji - oczywiście, nie mam tu na myśli podziału całości na grupy wierzący/nie wierzący tylko w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Follow up a skąd wiesz że ewolucji czy powstania wszechświa nie zapoczątkował właśnie Bóg ?

Ty wierzysz, że tak jest, a ja wolę niezbite dowody, na które poczeka ludzkość jeszcze wiele lat. W tym wszystkim jest tak wiele niejasności, że wszystko może być prawdą, albo kłamstwem. Religie powstawały w czasach, gdy ludzie nie potrafili wyjaśnić najprostszych zjawisk, więc najlepiej było przypisywać je boskiej sile...

Follow nie rozbrajaj mnie te dane masz choćby w sieci

Rzeczywiście wiarygodne źródło informacji...

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dowód entropia na jego istnienie, większość w niego wierzy to mi wystarczy entropia.

A ty mi udowodnij że go nie ma bo ja za swoją teoria mam większość. :)

Entropia rozumiem tak ,dywagacje ateistów na temat tego jak powstał wszechświat itp,bierzesz za pewnik ale już istnienie Boga bierzesz za bzdure , dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dowód entropia na jego istnienie, większość w niego wierzy to mi wystarczy entropia.

A ty mi udowodnij że go nie ma bo ja za swoją teoria mam większość.

Teoria czy wiara nie jest dowodem.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jakieś dowody że nie istnieje

masz jakieś dowody, że istnieje?

5% ateistów ma racje

W czym ma rację? Czy ateista wmawia Ci, że istnieje coś czego ani nie możesz zobaczyć, ani sprawdzić faktu, że tak jest?

a skąd wiesz że ewolucji czy powstania wszechświa nie zapoczątkował właśnie Bóg ? :)

A skąd wiesz, że zapoczątkował?

większość w niego wierzy to mi wystarczy

Większość dodaje 5 wpisów do katalogów dziennie - też tak robisz?

A ty mi udowodnij że go nie ma

:hahaha:

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście follow up oficjalne dane to złe źródło :)

Ty wolisz dowody ok, tylko że obecnie nie masz zielonego pojęcia skąd jesteś a ja już wiem taka jest różnica, ja wole wiedzieć. :)

A Bogiem może być ten w którego wierzymy,może być kosmita a może być nawet sam wszechświat jest taka teoria a każdy z nas jest jego częscią i razem tworzymy Boga kto wie opcji jest miliony.

Ale nigdy nie uwierze że wszechświat pojawił się w magiczny sposób, coś lub ktoś musiał to zapoczątkować . Żeby była reakcja musi być najpierw akcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności