Skocz do zawartości

Czy byliśmy pierwsi na tej Ziemi?


Jacek J.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

odpowiedziałem, poprostu nie nadąźam na smarfonie za wami.

No ja także czekam na odpowiedź ;)

Co za różnica czy ktoś wierzy w Boga czy nie?

Problem w tym, że żadna, ale Ci co wierzą próbują na siłę narzucić to innym i stąd wszelkie konflikty.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie karmy trolla, niech zdycha ;)

Prędko nie zdechnie ...

Jeśli odrzucić istnienie Boga oraz przyjąć fakt, że życie wzięło się z Kosmosu to słusznie można domniemywać, że człowiek pochodzi od małpy i jego DNA rożni się w zaledwie 2% od tejże wspomnianej małpeczki...

Ludzkość dąży do samozagłady i tylko kwestią czasu jest kiedy wreszcie ruszy dupsko z planety Ziemia i zacznie pozyskiwać nowe tereny (choć równie dobrze można tutaj powiedzieć że człowiekowi bliżej do wirusa ... zachowują się tak samo).

Antysz akysz

https://piaseczno.eu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odrzucić istnienie Boga oraz przyjąć fakt, że życie wzięło się z Kosmosu to słusznie można domniemywać, że człowiek pochodzi od małpy i jego DNA rożni się w zaledwie 2% od tejże wspomnianej małpeczki...

rozumiem, że to cię przeraża, dlatego piszesz o tym, że jest to odrażająco niemożliwe ? Katalogi pisze, że człowiek to zwierze, to co za różnica czy pochodzimy od pawiana czy sowy ?

Ludzkość dąży do samozagłady i tylko kwestią czasu jest kiedy wreszcie ruszy dupsko z planety Ziemia i zacznie pozyskiwać nowe tereny (choć równie dobrze można tutaj powiedzieć że człowiekowi bliżej do wirusa ... zachowują się tak samo).

no i to jest słuszna koncepcja, a może diagnoza. no i oczywiście nic w tym dziwnego, no może poza tym, że każdy gatunek ma swój okres bytności i prędzej czy później może wyginąć. problem polega na tym, że ludziom wydaje się, że jesteśmy czymś specjalnym - a tak przecież nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego często odrzucamy to, że ktoś inny może być kimś specjalnym.

Na przykład kto i dlaczego jest tym kimś specjalnym?

jest -> etyka dotyczy tylko człowieka

Niekiedy zwierzęta zachowują się bardziej "ludzko" niż człowiek.

KataLogi.Co skapitulował widzę i pozostawił mnie z niedosytem...

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekiedy zwierzęta zachowują się bardziej "ludzko" niż człowiek.

to tylko oznacza ze ludzie zachowują się nieetycznie w/g jakiś norm etycznych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko oznacza ze ludzie zachowują się nieetycznie w/g jakiś norm etycznych

Nie, to tylko oznacza, że jesteśmy zwierzętami, którym udało się podporządkować całą planetę (no prawie całą).

Inne zwierzęta na tej ziemi także zachowują się według określonych norm czy to w stadzie czy ... zresztą w tej dyskusji każdy ma rację.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności