Skocz do zawartości

wybór firmy do tworzenia strony internetowej


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

Jak uważacie.

Warto korzystać z firmy, której strona internetowa jest nie dostępna z powodu nie opłacenia hostingu?

Trafiłem na jej oferty na jednym z portali- poszukałem opinii- OK, ceny ich poprzednich projektów- OK.

Tylko ta ich strona... Czy to nie oznaka kompletnego braku poważnego traktowania klienta? A może ktoś tą firmę ma tak- a bo mi się chce?

Może nazwy podawać nie będę- tak dla reklamy. No chyba, że kogoś to mega ciekawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest nie dostępna z powodu nie opłacenia hostingu?

To by mogło świadczyć o braku płynności finansowej, ale kto nie będzie miał kilku zł na hosting, jeżeli to jest podstawą działalności? Odpada.

Wynik niedbalstwa świadczący o niskiej jakości pracy? Mają pozytywne opinie. Odpada.

Wynik roztargnienia lub zapominalstwa? To może świadczyć o zapracowaniu, zaangażowaniu...

Są jeszcze inne możliwości.

Nie prościej zadzwonić i zapytać?

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności