Skocz do zawartości

Nowe katalogi wp-kat


str9led

Rekomendowane odpowiedzi

youme dzięki mam właśnie listę profili na portalach społecznościowych, teraz zacznę tworzyć profile, jeśli chodzi o PR mojej domeny to domena była nowa i podlinkowałem ją tylko z pressel page na unikalnych tekstach co dziennie dodawałem po 20 artykułów i jest PR 1 :) więc chyba dobrze :)

Darmowy SEO Katalog - dodaj swoje strony - SEO Katalog - dodaj swoje strony - Darmowy SEO Katalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze masz nie znaczy ze sa zaindeksowane :) ja mam pare PR6-8 z dofollow linkami TR 9-10 a go**o nie chce sie indeksowac :P (a dobry tydzien siedza juz konta)

musialem wczoraj pospamowac blogi z tym linkiem w sensie 2-3 komenty sensowne :)

A może mieszkania gorzów wielkopolski? Multum - najwiekszy wybór, konkurencyjne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta strona co ma PR1 jest w TOP na pierwszej pozycji na 2 słowa kluczowe, jedno słowo kluczowe ma 1,5 miliona wyników wyszukiwania a drugie ma 2,3 miliona. Strona według SEO Site Tools ma unikalnych domen 146 a linków 20K

Darmowy SEO Katalog - dodaj swoje strony - SEO Katalog - dodaj swoje strony - Darmowy SEO Katalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linki moga byc ukryte, wiesz ludzie z dobrymi zapleczami blokuja roboty z ahrefa i innych zeby nie ujawniac konkurencji swojego arsenalu ;)

inna sprawa ze PR to nie ilosc backlinkow tylko ich jakosc i jakosc strony, domeny na przestrzeni lat

ale sa od tego odpowiednie dzialy na forum, wiec nie bede zasmiecac tego

ja jestem niejako nowicjuszem w branzy seo, cos tam wiem duzo sie ucze, wiecej obserwuje i czytam niz wiem z wlasnego doswiadczenia

A może mieszkania gorzów wielkopolski? Multum - najwiekszy wybór, konkurencyjne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności