Skocz do zawartości

Piwo, dwa wieczorem to coś złego ?


Presta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak. Piłem mniej więcej przez rok tak, a teraz jestem prawie abstynentem. Odczuwam istotną różnicę w "jasności umysłu". Poza tym takie nawet niewielkie dawki prowadzą do alkoholizmu, jeżeli ktoś ma predyspozycje. Mamy od tego specjalistę na forum może się wypowie :)

Abstrahując nieco od tematu:

:P

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co mam powtarzać truizmy, to wolny kraj, alkoholizm nie jest karalny. A "Korkociąg" to idealny fim edukacyjny - ucząc bawi.

https://leczyc.pl - Oferta stacjonarnego leczenia alkoholizmu Warszawa
psychiatra Warszawa - https://psychiatra-gabinet.pl
Interesuje Cię problematyka zależności odwiedź https://medox.org.pl znajdziesz odpowiedź jak leczyć uzależnienia, tu nie leczą pedagodzy i księża tylko lekarze  i psycholodzy z uprawnieniami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem całkowitym abstynentem (może nie powinienem się odzywać :) ) - jeśli masz cień wątpliwości co do tego, czy masz z tym problem - spróbuj zrobić sobie miesiąc - dwa bez alkoholu.

Zobaczysz, czy to jest dla Ciebie problemem, zobaczysz też, co traciłeś (lub nie), czy Twój dzień będzie wyglądał inaczej albo czy będziesz się czuł zdrowszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, alkohol negatywnie wpływa na umysłu i, podobno, na wypoczynek podczas snu. Rzadko mam dzień bez browarka a takich jak ja jest niestety wielu. Dlatego browary opływają w kasę.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam normalnie pije ;) jak mam ochotę. Na PiO tego nie widać zobaczcie na g+ ;) tam, co chwilę ktoś o browarku, wódeczce wspomina ;)

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 3 piw to nic złego...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wiedzieć co Wam rozsądek podpowiada ... [co o tym myślicie].

Ja mam głównie "problem" w lecie... ciepłe wieczory itd. nie musi być przesadnie nawet jeden Radler.. [2%] byle żeby urwać się od komputera i się schłodzić na dworze / polu :P

Wdrożenia sklepów Prestashop: www.selljus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowiej zamiast piwa byłoby lampkę wina wypić :P.

Chociaż piwko od czasu do czasu na nerki też dobre.

Ja tylko nigdy nie zrozumiem osób, które piją po 7-8 piw. Toż ta gorycz w ustach i ciągłe latanie do kibla może człowieka psychicznie wykończyć. Jak już tak się alkoholu zachciewa, to lepiej parę kieliszeczków wódki, szybko i sprawnie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności