Skocz do zawartości

Piwo, dwa wieczorem to coś złego ?


Presta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Alkohol w innej postaci mnie drażni .. wódka, wino... za ciężkie, a whisky zalega w lodówce już pół roku.. więc tego rodzaju trunki raczej mi nie smakują.

Przepraszam jeśli komuś narobiłem "smaka" tym postem, tym bardziej tych, którzy wyruszyli :)

Wdrożenia sklepów Prestashop: www.selljus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do whisky to wszystko zależy od tego co to za trunek - u mnie w każdym razie nie ma szans za długo zalegać. Do picia nadają się te od 12-letnich wzwyż. A zupełnie smaczne są 17-latki ;)

Ja tam lubię sobie z lodem zapodać wieczorkiem dobrego łiskacza w małych ilościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taki razie coś populistycznego, pod publiczkę:

https://www.youtube.com/watch?v=GutezNGVQDY

Na szczęście państwo o was myśli :)

Cena prostych napojów alkoholowych (czystych wódek i spirytusu spożywczego) w wielu krajach wynika z podatków nakładanych na te produkty, a nie z kosztów ich produkcji. Rzeczywisty koszt wytworzenia 1 l spirytusu to ok. 0,50 euro, gdy jest on otrzymywany przez fermentację i jeszcze taniej jeśli pochodzi z syntezy bezpośredniej

https://pl.wikipedia.org/wiki/Etanol

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie z lodówki browara wyjąłem i spożywam :D

Co do whisky to musi być w temperaturze pokojowej, bo i tak się z lodem pije! :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności