Skocz do zawartości

Piwo, dwa wieczorem to coś złego ?


Presta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Od piwa głowa się kiwa

po winie rozum ginie

a po wódce wraca wkrótce

:D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się spędza wieczory :D

danielsoon.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herkules, whisky jest ze Szkocji :-)

No niekoniecznie. Jest przecież jeszcze cała masa Bourbonów z US na czele z Jack Daniel's oraz Tennessee whiskey. Sa też kanadyjskie whiskey (np. Canadian Club, Seagram's)

A generalnie 2 piwa wieczorkiem to żaden alkohol.

Warto by jednak coś przemieszać, od czasu do czasu wypić coś innego, posmakować...

Ja stary barman jestem, tudzieź właściciel pubu. Nie takie ilości musałem z gośćmi na co dzień spożywać, ale zawsze się pilnowałem, na koniec przecież ktoś musi budę zamknąć, podliczyć dochody, posprzątać.

Z rana żeby się obudzić kawka z whisky, gdzieś po południu powtórka, a wieczorkiem to juz zależało od gości. Generalnie to cały asortyment chyba próbowałem, różne piwa, drinki, likiery, anyżówki, brandy, koniaki i whisky.

W alkoholizm nie wpadłem, już 10 lat nie prowadzę biznesu. W domu, w barku stoi kilkadzisiąt butelek (takie zawodowe zboczenie). Czasem smakuję coś na co przyjdzie ochota (uwaga: smakuję a nie chleję!). Piwko z rzadka ruszam, wyłącznie latem.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 3 piw to nic złego...

O matko, to ty jeszcze tutaj jesteś? Dałem ci nawet lajka na zachętę bo coś ciebie ostatnio nie widać, a przypomniałeś mi się w jednym wątku. No i te nie zatapialne ... (trzy kropki). Dzięki

Tak przy okazji:

Masz Kaspara w znajomych. Nie pogadam.

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.. myślicie, że spożywanie piwa, dwóch wieczorem jest zgubne ? pytam poważnie, jak to u Was wygląda.

Osobiście jestem stosunkowo młodym użytkownikiem PiO, nigdy nie ciągnęło mnie do alkoholu, wolę sport (siłownia, bieganie). Patrząc z punktu widzenia zdrowotnego piwo na pewno jest gorsze niż odrobina ruchu, zdecydowanie lepiej zasypiam po ciężkim treningu niż "grubszym" melanżowaniu.

Znam pewną osobę, która zaczynała od 1-2 piwek "dla relaksu", teraz codziennie popija minimum dwa, może to nie jest dla kogoś problemem, ale tak czy inaczej jest uzależniony od alkoholu.

Policyjny blog - https://niebiescy997.pl/. Informacje, ciekawostki, rekrutacja do służby w Policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności